Konec druhé série Lokiho vám může pomoci změnit názor na tuhle postavu!

21.11.2023

Ačkoliv je Loki v současné chvíli jednou z nejoblíbenějších postav celého filmového/seriálového marvelovského vesmíru, stále se najdou tací, kteří tomuto zájmu o Thorova nevlastního bratra tak úplně nerozumí.

Mezi takové patřil velmi dlouho i náš kolega redaktor Wade, pro kterého byl Loki jen nesympatická a schizofrenní postavička, zajímavá spíše pro děvčata, a to hlavně kvůli jeho sympatickému a charismatem oplývajícímu představiteli Tomovi Hiddlestonovi. A velmi dlouho znamená ještě na začátku druhé série. 

Jenže co se nestalo! Tvůrcům se ve Wadeovi podařilo v závěru vzedmout nadšení, protože došlo k tak výtečnému obratu v Lokiho cestě, že to kompletně změnilo Wadeův názor na tohoto boha falše... tedy pardon, aktuálně již na boha příběhů

Zajímá vás proč? Poslechněte si Wadea sami...

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

S klepajícími se prsty datluji tyto dojmy ihned po novinářské projekci. Pokračování filmu, který označuji za jedno z předních sci-fi dékady, byť ne každý se mnou souhlasí. Pomalé tempo leckoho odradí, leckdo namítne, že je Duna nabubřelá a působí jako velký trailer na pokračování. Jaké jsou tedy moje pocity ze dvojky?

V moderní společnosti je prakticky nemožné potkat člověka, který se ani jednou v životě nesetkal se spojením pojmů mutant a bojové umění ninjů. Tahle kombinace se objevila v povědomí nejen fanoušků obrázkového čtení – komiksů, ale i hraných snímků, nebo jejich animovaných verzí. A to nemluvím o hromadě oblečení, hraček, sběratelských figurek a...

Je to už nějaký ten pátek, kdy Bohemian Rhapsody roztrhlo pytel s novou vlnou mainstreamových filmů o slavných hudebních legendách. Ke Queenům se přidal Eltonův Rocketman, Whitney Houston s I Wanna Dance With Somebody, zanedlouho se k nim přidá Michael Jackson... A to zdaleka nebude vše.

Dokumentární filmy podle velmi silných skutečných událostí to mají často u diváků o něco jednodušší. Příběh Nicholase Wintona v tomhle ohledu není výjimkou. Ačkoliv má totiž samotné zpracování určité nedostatky, výsledný zážitek je natolik emotivní, že je zvládá z velké části přebít.