Dee's Collector's World - Aragorn (Asmus Toys 1/6 scale): Proč se Deemu chtělo brečet?

07.02.2023

Vítejte u dalšího dílu naší sběratelské série s Deem, který se evidentně zamiloval do Středozemě a počet figurek zde recenzovaných v redakci přestáváme počítat. A tentokrát se Dee s ničím vůbec nemazlil, poněvadž Aragorn patří k nejoblíbenějším postavám tohoto světa nejen pro něj, ale pro většinu čtenářů a diváků. A s takovým materiálem se musí zacházet extra upřímně.

Používá Aragorn k soubojům drátěnku na nádobí? Možná zvláštní otázka, ale i na tu bude (možná) zodpovězeno. Hned na začátku se Dee přiznal, že se mu chtělo plakat, když spatřil podobu artboxu. A přiznejme si, že to žádná sláva rozhodně není, však se podívejte sami. No a jako klasicky, Dee pak rozebírá jednotlivé detaily, takže kromě drátěnky také narazíte třeba na hodnocení příslušenství, kde kromě dalšího zjistíte, zda je Aragorn špinavec nebo ne. V Asmus Toys mají jasný názor. 

Už si užijte recenzi sami, Dee to řekne všechno nejlépe, a příště se těšte na co? No samozřejmě na figurku ze Středozemě, jenž opět bude královská. Říkali jsme to, někdo tu má novou lásku.