Dee's Collector's World - Théoden (Asmus Toys 1/6 scale)

04.04.2023

Nové video, nový pohled do Středozemě. A lehký spoiler hned na začátek, tahle figurka prý patří mezi to nejlepší, co Dee v kolekci Pána prstenů od Asmus Toys má. Z jakých důvodů?

Théoden ve zpodobnění Bernarda Hilla se nestal ikonickou postav ani tak kvůli svým činům, jako spíš díky jedné větě, která se stala zdrojem celého vesmíru memů a vtipů. Ano, je to přesně ta se Západními Úvaly. Kdo ví, proč zrovna tohle se vrylo do paměti divákům, každopádně nebýt toho, kdo ví, za by se vůbec Thédoen někdy vyráběl jakožto propracovaná sběratelská figurka.

Ve videu například uvidíte Théodena posedlého ďáblem, také ho uvidíte bez půlky hlavy, rozmazaného na krabici a nakonec i tradičně „nádherný“ stojánek, jenž je ze záhadného důvodu stále přítomen. I přesto všechno se ale jedná o dost detailně vypracovaný kousek... no to se už podívejte sami, co se Amusu povedlo.

A zajímavost na závěr, vhodná pro ty, kteří nesnáší seriál The Rings of Power od Amazonu. Bernard Hill se totiž svěřil, že na seriál se koukat nechce, dokonce ho ani neuznává, neboť ho bere jen jako produkt, jehož jediným cílem je z lidí vyždímat peníze.