Vectro Blast je zpět! - Teaser trailer

05.10.2022

Kdo nás sleduje už delší dobu, jistě si povšiml našeho propojení s nezávislou českou herní společností Sagittaras Games. Ostatně, máme pro ně i vlastní záložku na webu. A pokaždé jsme rádi, když můžeme napsat článek o jakékoliv zajímavé novince, co se u nich šustne. Jako třeba teď.

Téměř před dvěma roky vydalo studio svůj úplní první projekt, arkádovou střílečku Vectro Blast. Dostalo na začátku celkem pěkná hodnocení a studio nechalo hru žít vlastním životem. Mezitím se začalo soustředit na nové projekty a zřejmě tenkrát nikdo moc nepočítal s tím, že by se s Vectrem dělaly nějaké zásadnější úpravy. Každopádně vše je nakonec naštěstí úplně jinak.

Studio se rozhodlo titul od základu přepracovat a postupně jej vylepšit téměř k nepoznání. To je ovšem píseň o několika slokách, které uslyšíme až během dalších týdnů a měsíců. Nyní tu máme krátký teaser trailer, který nám ukazuje zejména grafická vylepšení a upozorňuje na jednu dost podstatnou věc - Vectro bude nyní dostupné i na mobilní telefony s Androidem! Mimochodem, na Google Play se můžete už teď ke hře registrovat, aby vám její vydání (případně upgrade, pokud už hru máte) neměl šanci uniknout.

Podrobnější informace o dalších novinkách a plánech do budoucna studio vydá v brzké době. 


Autor článku - Michal Černý