Uncharted - Filmové zpracování herního hitu má první trailer!

21.10.2021

Je to už více než 10 let, co se začalo spekulovat o filmovém zpracování tehdy již úspěšné herní série. Tehdy ale zřejmě ještě nebyl ten pravý čas a pro filmaře snad ani vhodný kandidát. Mezitím se ale mnohé změnilo, a tak tu dnes máme první ukázku ke snímku, na který čeká docela dost velká část herního světa. Podaří se naplnit jejich veliká očekávání?  

Nathan Drake (Tom Holland) a Victor ,,Sully“ Sullivan (Mark Wahlberg). Nerozlučná dvojka, kterou poprvé uvidíme na filmovém plátně, se do kin vřítí už 10. února 2022 a podle ukázky se bude jednat o dost šílenou akční jízdu, na kterou jsme ostatně z této série zvyklí. 

Nepůjde však o adaptaci jakéhokoliv jejich dobrodružství známého z Playstationu, jde totiž o prequel celého příběhu, tudíž se dočkáme, jak je asi patrné podle herců, jejich mladších verzí. Osobně se mi zatím moc nelíbí vizuál, protože mi přijde na některých místech až moc digitální a přehnaně ,,herní", ale to je asi moje zvláštní optika. V některých sekvencích s Hollandem dokonce vidím jen jinak oblečeného Spider-Mana, ale budiž. Reakce na internetu jsou spíše pozitivní a většina se podle ukázky na film těší o to víc.

Necháme se tedy překvapit, jak to celé dopadne. Režii má na starost Ruben Fleicher, který má na svědomí i prvního Venoma, scénáře se ujali hned čtyři lidéJoe Carnahan, Rafe Judkins, Art Marcum, Matt Holloway - kteří už v životopisu pár úspěšných projektů mají. 

A teď už si sami vychutnejte trailer a dejte nám vědět, jak se vám ukázka líbí.

Autor článku - Michal Černý