Tvůrci Detroit: Become Human nejspíše pracují na hře ze světa Star Wars

22.09.2021

Kdo trochu sleduje vývoj v herním světě tak určitě postřehl, že studio EA již nevlastní výhradní právo na tvorbu Star Wars titulů, což jednoduše znamená, že se do předaleké galaxie může vydat prakticky kdokoliv a stvořit svoji vlastní vizi tohoto vesmíru. O což se určitě pokusí několik vývojářů.

Nyní po internetu kolují informace hned ze tří zdrojů, které tvrdí, že jedním z prvních je právě studio Quantic Dream -  jež stojí za úspěšnými tituly jako Detroit: Become Human, Heavy Rain či Beyond Two Souls - které se do tohoto těžkého úkolu pustilo. 

Jeden z těchto zdrojů, magazín Kotaku, tvrdí, že by nemělo ale jít o tradiční hru této společnosti, tedy příběhovou filmovou adventuru, ve které si vybíráme každou chvíli z několika možností postupu, ale o více akční záležitost s multiplayerovými elementy, to vše snad i v otevřeném světě. Tento zdroj ještě uvádí, že se na hře pracuje již rok a půl. 

Inu, nezbývá, než si počkat na oficiální vyjádření, které jistě přijde velmi brzy, ale pokud je to pravda, svojí prací již Quantic Dream dokázalo, že hry dělat umí. Otázka je, zda jim půjde i jiný žánr. 


Autor článku - Michal Černý