Trailer na Buzze Rakeťáka hlásí přílet!

27.10.2021

Pixar se nás snaží přesvědčit, že některé prequely nemusí být zbytečné!

Toy Story zná snad každý. Příběh hraček totiž svého času navždy změnil to, jak lidé přistupovali k animovaným filmům. Přelomová animace, příběh, který chytí za srdce a parta neuvěřitelně sympatických postaviček.

Ač se jedná o film, který se dočkal hned dalších 3 pokračování, kvalita zůstala navzdory obavám fanoušků velmi vysoká. Dokládá to i fakt, že když se několika z nich zeptáte na jejich nejoblíbenější díl, nejeden odpoví, že to je trojka. I proto pevně doufáme, že nově chystaný přírůstek do série bude podobně skvělý. Zaměří se totiž na astronauta, který sloužil jako vzor pro vytvoření hraček Buzze Rakeťáka.

Těšit se můžeme na lety vesmírnou lodí, prozkoumávání cizích planet i trochu té nadpozemské akce. Zní to lákavě... Pojďte si tedy s námi vychutnat první trailer!

A jaké jsou naše první dojmy? Více než dobré! Buzz sice vypadá jako mladší verze „pana Úžásňáka" z Incredibles a má hlas Kapitána Ameriky (Chris Evans), ale jinak dokáže perfektně nalákat na intenzivní vesmírné dobrodružství!

Film „Lightyear" (v překladu zřejmě Rakeťák) dorazí do kin v roce 2022.

Těšíte se na tento film i vy? Podělte se s námi o své názory v komentářích na Facebooku!