The Book of Boba Fett - Očekávaný spin-off Mandaloriana má první trailer!

01.11.2021

Fanoušci Star Wars, a zejména skvělé série Mandalorian, se na závěr letošního roku mohou těšit o něco víc než ostatní. První díl očekávané série, vyprávějící další osudy námezdního lovce Boby Fetta (Temuera Morrison) a jeho společnice Fennec Shand (Ming-Na Wen) totiž vychází na streamovací platformě Disney+ už 29. prosince.

Příběh seriálu navazuje přesně tam, kde končila 14. epizoda druhé série Mandaloriana. Boba a jeho společnice přilétají na Tatooine, aby se chopili trůnu po mocném vládci kriminálního podsvětí a vlivné postavě v politické sféře, kterou nebyl nikdo jiný než Jabba The Hutt. . Což je v podstatě nosná linka celé této série - konečně přinést divákům pohled do temných zákoutí zločineckého světa předaleké galaxie.

Tvůrci nám slibují nejen rozvíjení příběhu již známých postav, ale přivedení úplně nových, se kterými budou chtít nadále vyprávět nové příběhy a přinášet nové možnosti do světa, kterému dal život George Lucas před více než 44 lety

Na sérii pracují stejní lidé jako na Mandalorianovi, tedy Jon Favreau, Dave Filoni a Robert Rodriguez.

Co se týká traileru, za mně to vypadá, že se opět podaří vyčarovat atmosférický, napínavý a technicky velmi zdařilý projekt, jenž opět vymaže kus nenávisti ke značce Star Wars po zmršené nové trilogii. Mě to určitě nalákalo a těším se na další zábavnou a vizuálně nádhernou show.

Autor článku - Michal Černý