Stranger Things VR - Ovládni s Vecnou Upside Down!

07.11.2022

6. listopadu 1983 záhadně zmizel Will Byers, a tak vznikl celosvětový fenomén. 6. listopadu 2022 Netflix oznámil Stranger Things ve formátu virtuální reality, ve které se hráči vžijí do role arcipadoucha ze čtvrté série - Vecny. 

Ano, čtete správně, už v zimě léta páně 2023 dostaneme možnost se vžít do jednoho z nejoblíbenějších seriálových záporáků posledních let, prozkoumat s ním svět zvaný Upside Down, projít si zajímavými psychokinetickými bitvami a pomstít se Eleven a celému Hawkinsu. Aneb jak k tomu říká studio Tender Claws, jež má vývoj na starost:

„Staňte se objevitelem neznámých realit, zformujte úlovou mysl a zkroťte prázdnotu. Pronikejte do myslí a vyvolávejte noční můry, abyste se pomstili Eleven a městečku Hawkins.“

Kromě přibližného data vydání bylo ještě řečeno, že se tak stane pro hlavní VR platformy, což je dosti široký pojem, každopádně máme se těšit na pořádnou psychologicko-hororovou akci. To nejlepší je však oficiální teaser, na který se můžete podívat přímo zde. A věřte, že i tato krátká ukázka dokáže navnadit víc než dost.

Autor článku - Michal Černý