Stranger Things 4, Sandman či Extraction 2 - Další ukázky nových Netflix projektů

26.09.2021

Jak už jsme vás informovali v předchozím článku, a také na našem Facebooku, včera proběhl online event TUDUM,  ve kterém Netflix představil několik ukázek z nových projektů, či z pokračování již zavedených a úspěšných. Jedním z těch nejočekávanějších byl určitě Zaklínač a jeho druhá série, fanoušky jistě potěšilo i potvrzení třetí řady.

Ale tento event nebyl jen o Geraltovi. Co dalšího nás čeká v budoucnu na této streamovací platformě?

Druhým nejočekávanějším projektem byla jistě čtvrtá řada Stranger Things, na kterou fanoušci čekají už opravdu dlouho. Já osobně jsem z ukázky lehce zklamaný, čekal jsem totiž o něco větší hype po tak dlouhé době, ale protože se nejedná o plnohodnotný trailer, budu se těšit dál a věřit, že až ten trailer přijde, vypálí mi to mozek.

Na své si přišli i příznivci bojových umění, neboť se můžeme připravit i na čtvrtou sérii nečekaně oblíbeného seriálu Cobra Kai, navazujícího na (pro někoho) kultovní filmovou sérii Karate Kid. A o zábavu je opět skvěle postaráno. 

Aspoň pro mě byla překvapením exkluzivní ukázka z nového akčního dobrodružství Red Notice, kde spolu bok po boku stojí Ryan Reynolds, Gal Gadot a Dwayne "The Rock" Johnson. Gal je stále neuvěřitelně sexy v každé situaci, Ryan je nešikovně vtipný a Dwayne drsný a nesmlouvavý a zároveň roztomilý a zkrátka...kdo by tyhle tři hvězdy nemiloval?

Znalci komiksů jistě netrpělivě očekávali zpracování Sandmana, kterého stvořil pro Vertigo comics (jenž je součástí DC comics) Neil Gaiman, jeden z nejvíce uznávaných autorů komiksového žánru. První ukázka nám představuje samotný počátek celého příběhu, kdy je okultním společenstvím zajat Pán snů, který ale po dlouhých letech uteče a zjišťuje, že jeho cesta mezi smrtelníky teprve začíná. Na produkci se podílí sám Gaiman. 

Výběr z videí zakončíme teaserem na druhý díl Extraction s Chrisem Hemsworthem. Zdá se, a tvůrci nám tu informaci také nutí, že Tyler Rake je novým moderním akčním hrdinou. jak by taky ne, když dokázal přežít kulku do krku a pád na dno řeky. České fandy taky potěší to, že se snímek bude natáčet převážně v Praze

A co dalšího nám Netflix nachystal? Další řadu k seriálům La casa de papel, Sex education nebo The Crown a dalším. Taktéž se můžeme těšit i na další nové filmové a seriálové projekty, jejichž ukázky najdete na Youtube kanálu Netlixu, anebo máte-li dostatek času, se na celou prezentaci můžete podívat v přiloženém videu.

Na který projekt jste nejvíce nažhavení? A sledujete vůbec Netflix?

Autor článku - Michal Černý