Steve ze Stranger Things a Homelander z The Boys v Marvelu? Možná již brzy

19.07.2022

Poslední sezóna Stranger Things se blíží a my se budeme muset pomalu ale jistě s hrdiny tohoto seriálu rozloučit. To však neznamená, že naše oblíbené herce už nikdy více neuvidíme. Právě naopak!

Na internet pár dnů zpátky unikla informace k údajnému obsazení nové Fantastické čtyřky. A vzhledem k tomu, že zdrojem by měl být člověk, který předem spolehlivě odhalil děj čtvrtého Thora včetně obou potitulkových scén, musíme se o této variantě zmínit i my. Je totiž docela zajímavá...

Photo © Netflix
Photo © Netflix

Joe Keery (Steve Harrington ze Stranger Things) by si podle ní měl zahrát mladého Human Torche (Jonathana "Johnnyho" Storma). Byl by tak v pořadí třetím hercem, který tuhle postavu ztvární (pokud nepočítáme různé pochybné pokusy z průběhu 20. století). V roce 2005 si Johnnyho zahrál filmový Captain America - Chris Evans a o deset let později wakandský Killmonger - Michael B. Jordan. Pokud se tento dohad potvrdí, pak Marvel dost možná narazil na zlatou žílu. Joe je totiž v současné době hodně oblíbený a jeho role v týmovce může výrazně zvýšit šance na úspěch celého filmu. Navíc samotný casting se jeví jako prakticky dokonalý i z hlediska Keeryho hereckého projevu, který k Johnnyho charakteru pasuje náramně.

https://static1.cbrimages.com
https://static1.cbrimages.com

Podobnou castingovou trefou by mohlo být i angažování Anthonyho Starra (Homelandera ze seriálu The Boys) do role Draculy. Informace pochází ze stejného zdroje a postavy ztvárněné tímto hercem bychom se podle ní měli dočkat ve filmovém Bladeovi s Mahershalou Alim. Věříme, že s tímto „kulervoucím" obsazením by nový Blade začal zajímat mnohem více fanoušků. K absolutní spokojenosti by nám pak stačilo už jen ujištění, že se Marvel nakonec rohodl upířím radovánkám věnovat R-kový rating. Protože ten tady bude rozhodně potřeba!

fortressofsolitude.co.za
fortressofsolitude.co.za

Všechny tyto informace je opět potřeba brát s rezervou, protože většina podobných „leaků" se nakonec nepotvrdí. Ale člověk nikdy neví. Zvláště u zdrojů, které mají pravdu častěji než ostatní... Mnohé by nám mohl prozradit Comic-Con D23, který proběhne na začátku září. Do té doby můžeme jen netrpělivě podupávat a čekat, co si pro nás Kevin Feige společně s celým Disney připravil.

Jaký názor máte na tato obsazení vy? Líbí se vám nebo si myslíte, že jsou nepravděpodobné? Podělte se s námi o své názory v komentářích na Facebooku!


Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového