Spider-Man: No Way Home - Nejočekávanější trailer podzimu je venku

17.11.2021

Kdo za poslední týdny neslyšel o filmu ani jedno slovo, zřejmě se nacházel na jiné planetě. Týdny spekulací, otázek a nervů měly být dnešním dnem ukončeny, protože lidé měli spatřit všechny tři filmové Spider-Many na jednom místě. Stalo se? A je vůbec potřeba pár dnů před premiérou zveřejňovat další trailer?

Tady asi nemá smysl to zbytečně obkecávat, nechci vám dopředu nic prozradit, nicméně svůj pohled v krátkosti povím.

Za sebe nemám z této ukázky pocit, že bych musel film vidět a že bych se na něj teď nějak víc těšil. Jsou tam samozřejmě momenty vizuálně a snad i příběhově zajímavé, no na mě tentokrát moc nezapůsobily. Možná by se mi líbilo, kdyby si filmová studia vzpomněla na starověké časy, kdy vyšel jeden, dva plakáty, jeden trailer a nikdo se víc nedozvěděl. Veškerá šokující překvapení padla až v kině, což byl upřímně vždy jeden z těch nejlepších začátků.

Co se týká konkrétně tohoto traileru, je mi úplně jasné, že polovina věcí bude ve filmu úplně jinak, protože to Marvel dělá a z některých záběrů doslova čiší, že tam něco nehraje a člověk, který se v různých teoriích hrabe celý den, si může domyslet nespočet scénářů, které by se nakonec ve filmu mohly projevit.

Nu což, každý z nás si nakonec může rozmyslet, zda se bude dívat na všechny propagační trailery a plakáty. A zde tedy onen trailer máte:

Autor článku - Michal Černý