Marvel’s Spider-Man 2: Nový příběhový trailer + limitovaná edice PS5

23.07.2023

Během panelu v historické Hall H Comic-Conu v San Diegu odhalili Insomniac Games nové vzrušující informace ohledně jejich chystané hry Marvel's Spider-Man 2, která vyjde exkluzivně na konzoli PlayStation 5 již 20. října 2023.

Panel začal zbrusu novým trailerem, který nastínil příběh této očekávané hry. Když Kravenovi lovci dorazí do města, začíná tím záhada, proč tam jsou, koho a co loví. Zatímco se Spider-Mani a MJ hlouběji zabývají Kravenovými motivacemi, symbiont začíná ohrožovat marvelovský New York a všechny, na kterým jim záleží.

Jak si mnozí mohli všimnout v gameplay traileru k Marvel's Spider-Man 2 z květnové prezentace PlayStation Showcase, Peterův nový černý oblek má vliv na jeho osobnost a dal mu nové mocné schopnosti symbiontů. V novém traileru je vidět, jak tyto schopnosti ovlivňují jeho vztahy s Milesem, MJ a Harrym.

Rozšířený marvelovský New York nabídne nová místa. Hráči se nyní budou moci přehoupnout přes East River a prozkoumat Brooklyn a Queens. Také ikonický Coney Island debutuje v tomto traileru. Fanoušci v něm mohou spatřit i bližší pohled na monstrózního Venoma. Chcete-li zjistit více o tom, jak v Insomniac Games vytvářeli příběh tohoto monstra a navrhovali jeho postavu, navštivte PlayStation Blog ZDE

Panel byl zakončen první pohledem na nový Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition bundle konzole PS5, který se pyšní krásným designem s motivy hry. Hrozba Venoma a symbionta bude jednou z nejhrozivějších výzev, kterým budou dva Spider-Mani čelit. Návrhy mají za cíl odrážet intenzitu symbionta a jeho schopnost transformace a síly s převzatým designem pro konzoli PS5 a bezdrátový ovladač DualSense.

Předprodej Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition PS5 Console Bundle, stejně jako PS5 Console Cover Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition, PS5 Digital Edition Console cover Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition a DualSense Wireless Controller Marvel's Spider-Man Limited Edition, bude zahájen 28. července 2023 u vybraných prodejců.

Zdroj textu – Playstation