Soutěž o nejnovější komiks s Doctorem Strangem!

20.04.2022

Zatímco filmový Strange v podání Benedicta Cumberbatche vtrhne do mnohovesmíru multikin až v květnu, ten komiksový, s neméně zajímavým příběhem, už na pultech je. To je skvělá zpráva, ale my máme ještě jednu. Vy si totiž můžete o jeden výtisk tohoto komiksu zasoutěžit a získat ho pro svoji potěchu výměnou jen za pár jednoduchých aktivit.

Než se pustíme do pravidel a podmínek soutěže, tak si jen v krátkosti shrneme, o co vlastně v tomto novém komiksovém díle jde, k čemuž nejlépe poslouží anotace komiksu a část tiskové zprávy nakladatelství CREW.

KDYŽ STEPHEN STRANGE ztratí své mistrovství v okultním umění, nabídne mu Tony Stark řešení hodné jednadvacátého století: má po nové magii zapátrat ve vesmíru! Bizarní nová kouzla, noví spojenci i nepřátelé - s tím vším se Strange mezi hvězdami potkává, zatímco odkrývá nikdy dříve nepoznaná zákoutí a tajemství marvelovského vesmíru. Jenže záhy se ocitá v zajetí nepřátelské civilizace. Dokáže Strange daleko od domova, bez své moci a přátel, přesvědčit jistou mimozemšťanku s nevyslovitelným jménem, že je hoden záchrany? Válka nekonečna se blíží, a on se svou novou společnicí čelí ... ???..., který v rukou třímá Kámen času!

Nová řada, s plným názvem Doctor Strange - Nejvyšší čaroděj, bude uzavřená během čtyř knih. Čtenáři se budou moci těšit jak na zajímavé nové postavy, tak na spoustu známých marvelovských hrdinů. A samozřejmě, série je postavená tak, aby do ní lidé mohli bez problémů naskočit bez znalosti jiných komiksových příběhů.  

A teď už tedy k tomu, co vás nejspíše nejvíce zajímá.


Podmínky

Podmínky jsou naprosto jednoduché a ještě lépe, jsou jenom dvě.

  1. Dejte lajk naší FB stránce, stejně tak i nakladatelství CREW, a staňte se členem FB skupiny MARVEL UNIVERSE CZ/SK.
  2. Odpovězte na soutěžní otázku - Kdo je v této minisérii čarodějovým úhlavním nepřítelem? - a to do komentářů pod soutěžní obrázek na Facebooku na jedno ze tří míst uvedených výše.

A že jsme hodní, dáme vám i nápovědu pro soutěžní otázku. Jméno tohoto nepřítele najdete určitě ZDE!


Pravidla

Soutěž trvá od 20.4.2022 do odbytí dvanácté půlnoční 24.4.2022. Následně prolistujeme vaše odpovědi v komentářích a zkontrolujeme, zda jste v případě správné odpovědi splnili i podmínku číslo 1. Ze všech, kteří budou mít splněné obě dvě podmínky, vybereme náhodně jednoho člověka, který získá jeden výtisk komiksu Doctor Strange - Nejvyšší čaroděj 1: Napříč vesmírem.

Výherce či výherkyni zkontaktujeme a domluvíme se na podrobnostech předání. 

Soutěže se mohou účastnit lidé jakéhokoliv věku, ovšem ti pod 18 let musí mít svolení svého zákonného zástupce. Vyloučeni jsou všichni ti, kteří jsou do soutěže zainteresováni, čili všichni zaměstnanci, redaktoři a spolupracovníci webu Kulturní záložka, nakladatelství CREW a správci facebookové skupiny Marvel Universe CZ/SK. Facebook, ačkoliv jsou na něj svedeny hypertextové odkazy a soutěž na něm probíhá, není do soutěže jakkoliv zapojen a nenese za ni žádnou zodpovědnost.


Cenu do soutěže, jak jste dozajista pochopili, věnovalo nakladatelství CREW, jemuž patří veliké díky!