Soutěž o klíč k české hře Vectro Blast

28.05.2021

Společně s nezávislým herním studiem Sagittaras Games jsme si pro vás připravili soutěž o několik klíčů k jejich debutovému titulu - Vectro Blast.

Vectro je čistým a návykovým retro počinem, kdy se svojí vesmírnou lodičkou kosíte miliardy nepřátel, kteří jsou konkrétně zde zastoupeni v podobě různých geometrických těles. Cílem jsou dvě věci. První je samozřejmě co nejvíce vytunit svoji loď a přidružené pasivní schopnosti, protože nepřátelé rozhodně neubývají. Druhou je získat co nejvíce bodů a tím se vyšplhat v žebříčku hráčů co nejvýše. Čí hráčské srdce netouží být v tabulce mezi prvními deseti...

Chytlavý trailer s parádním soundtrackem, jenž najdete i uvnitř hry samotné, vám určitě řekne víc:

Ale vás už určitě zajímá, jak můžete tuhle arkádovou pecku vyhrát. Inu, je to snadné.

Prvním krokem je splnit 2 základní podmínky:

  1. Mít "zalajkovány" FB stránky, a to jak naše, tak i Sagittaras Games (abyste to měli jednodušší - ZDE a ZDE jsou odkazy).
  2. Do komentářů na FB (náš i Sagittaras) pod tento článek nám napíšete svůj nejvtipnější herní zážitek, jako bonus můžete přiložit i screen oné situace, pokud ho máte. 
Tím druhým je vyčkat do chvíle, než soutěž skončí. My následně vybereme 5 pro nás nejzajímavějších komentářů a každého autora odměníme jedním Steam klíčem ke hře. Pokud se nám výherce neozve do dvou dnů zpět, vyřadíme jej a vybereme náhradníka. 


Soutěž začíná dnes, tedy 28.05.2021 a končí ve středu 02.06.2021. Výběr proběhne následující den, tedy 03.06.2021, a výherci budou kontaktování nejprve skrze osobní zprávu, následně souhrnně a veřejně vyhlášeni v samostatném článku. 

No a teď už je to na vás. Zkontrolujte lajky, oprašte vzpomínky a pobavte nás. Jinak je ještě dobré zmínit, že Vectro získalo v časopisu Score velmi pěkné hodnocení, takže pokud se na vás klíč nedostane, anebo se vám nechce čekat, určitě stojí za zvážení podpořit vývojáře tou další nejjednodušší cestou. 

Tým aktuálně pracuje na své druhé hře, tentokrát se jedná o pixel-art adventuru.