Sonic the Hedhehog 2 - Trailer, který potěší hned na první pokus

10.12.2021

V noci na dnešek jsme se dočkali velkého a oblíbeného herního eventu Game Awards 2021, na kterém nám kromě všech možných her bylo představeno i pokračování kladně přijatého filmového dobrodružství nejrychlejšího modrého ježka ve vesmíru. Tento moment tak patřil i díky Jimovi Carreymu k vrcholům celého večera.

Trailer představil ,,osobně" sám herec, který se do přenosu připojil na dálku skrze obří obrazovku na hledišti. Zhruba minutová nahrávka byla plná typického Carreyho zvláštního humoru, který používá při podobných příležitostech. Opět nám tak připomněl, že roli Dr. Robotnika nemohl dostat nikdo lepší

Samotná ukázka se na rozdíl od traileru na první díl povedla hned na první pokus. Žádný tragicky vypadající Sonic, celkem svižná akce, vylepšený vizuál, soundtrack taky potěší. V Paramount Pictures se nejspíše poučili, a tak tu máme příjemný trailer a mnoho spokojených diváků, kteří se i díky němu mohou na snímek těšit v dobrém. 

Jako třešnička na dortu posloužil velmi očekávaný Knuckles, jemuž propůjčil hlas Idris Elba. Rovněž vynikající volba
Užijte si video a dejte nám vědět, zda se na pokračování těšíte a berete jeho filmové zpracování jako dobrou reprezentaci úspěšné herní značky.

Autor článku - Michal Černý