Skautská nadace Jaroslava Foglara vyhlásila výzvu pro předkládání žádostí o grant ve Fondu Foglar

02.05.2022

Jedna rychlá, ale pro některé o to více příjemná zpráva.

Jste organizace pracující s dětmi či pro ně a je vaším cílem podpora aktivit vedoucích k připomenutí a propagaci literárních děl a výchovných metod Jaroslava Foglara, nebo aktivit těmito díly a metodami inspirované? Pak máte nyní skvělou příležitost získat finanční podporu pro svůj projekt. Velmi pozitivním dodatkem je i fakt, že mimo finančních prostředků je možné žádat o ceny (knihy či předměty vázající se k dílu Jaroslava Foglara) do různých soutěží, jsou-li dostatečně zajímavé. Ceny jsou totiž poskytovány i těm, kteří nežádají o finanční grant. A to už určitě stojí za zvážení. 

Veškerá administrace ohledně grantu a jeho přidělení spadá pod Skautskou nadaci JF a všechny podrobnosti (kritéria, výše poskytnutých financí) s formulářem s žádostí o grant či ceny do soutěže najdete na jejich webových stránkách.

Termín podání žádosti je do 30.5.2022, vyhodnocení bude vyhlášeno do konce června. Zaujal vás grant a máte v plánu něco podobného? Pak určitě neleňte a zkuste ohromit svým nápadem ty, kteří o něm rozhodují.