Seriálová Hra o trůny je zpátky - Rod Targaryenů se představuje v novém teaseru

05.10.2021

Většina fanoušků byla z poslední série Hry o trůny zklamaná. Napraví nově chystaný seriál slavné HBO sérii její původní lesk a slávu?

Potenciál tady rozhodně je. Pokud existuje svět, který stojí za to hlouběji prozkoumat, pak je to právě Západozemí. Milovníky Písně ledu a ohně sice může mrzet fakt, že připravovaný seriál z prostředí Noční hlídky byl prozatím zrušen, ale zoufat nemusí. House of the Targaryen" nás totiž zavede 200 let před hlavní sérii a přiblíží nám část historie jednoho z nejznámějších rodů v zemi.

Nažhavte připojení a připravte se na krátkou ukázku, která nám naznačí, co můžeme čekat!

Pokud máte obavu, že tvůrci budou vařit z vody (podobně jako tomu z části bylo v případě posledních řad GoT), pak můžete být v klidu. Seriál je totiž inspirován knihou Oheň a krev, kterou napsal sám George R. R. Martin. V hlavních rolích se představí například Wil Johnson (ser Vaemond Velaryon), John Macmillan (ser Leanor Velanyor), Savannah Steyn (Laena Velaryon) nebo Matt Smith (Daemon Targaryen).

Jak jste s ukázkou spokojeni vy? Myslíte si, že z toho bude další hit nebo očekáváte spíše zbytečnou vatu? Podělte se s námi o své názory v komentářích na Facebooku! Premiéra seriálu nás čeká v roce 2022.

Pokud se o chystaném seriálu chcete dozvědět něco více, určitě si přečtěte i jeden z našich minulých --> článků <--, který popisuje mimo jiné i zápletku tohoto projektu.