Seriál Smallville se vrátí v animované podobě!

27.06.2021

Naprosto nečekaná a až neuvěřitelná zpráva se objevila před pár dny na Twitteru. Ve velmi krátkém videu sám Tom Welling (Clark Kent) říká, že spolu s Michaelem Rosenbaumem (Lex Luthor) právě pracují na pokračování úspěšného seriálu Smallville (2001 - 2011), jenž bude mít animovanou podobu. Do projektu chtějí prý přizvat co nejvíce herců z původního obsazení.

Tohle info okamžitě rozplesalo nejedno srdce fanouškovo. Nejenže se jedná o jedno z nejlepších adaptací Clarkova příběhu, ale i Tom často zůstává v top trojce nejlepších ztvárnění Supermana. Zkrátka a jednoduše - Kdo by se na pokračování, byť v animované verzi, netěšil, je divnej. 

Okolo projektu se ihned vyrojilo mnoho otázek. Tou největší asi je, kdy se bude vše odehrávat. Máme tady totiž velký televizní crossover z r. 2019, a to event Crisis on Infinite Earths, kde se Tom objevil i s hereckou kolegyní Ericou Durance (Lois Lane). Zde se ale ukázalo, že se Clark nejen zbavil svých schopností, ale spolu s Lois se odstěhoval zpět na farmu a vychovávají zde svoje dvě dcery. A tím se považoval Tomův/Clarkův příběh za uzavřený.

Pravděpodobně se tedy dočkáme přímého navázání na seriál, jako to kdysi udělali přímo v DC Comics, kde vznikla komiksová 11. série, jež se zaměřuje na první kroky Clarka coby Supermana. Ale moc dobře víme, v jakém se pohybujeme prostředí a možná je prakticky jakákoliv varianta. Dokonce i vlastní verze z alternativní verze reality.

Taktéž se můžeme ptát, kdo všechno se nakonec do seriálu vrátí. Hádat bychom mohli opravdu dlouho, ale je přece jedna herečka, která se jistě nevrátí. Kdo se trochu vyzná, jistě ví, že hovořím o Allison Mack, jež byla v roce 2018 zatčena za její činnost v kultu NXIVM, kde byly sexuálně zneužívány ženy. Za svoji účast dostala 15 let a kromě tohoto projektu ji hodně dlouho neuvidíme ani v žádném jiném.

Žádné další informace, kromě toho, že se na všem teprve pracuje, nemáme, ale už teď se dá říct, že půjde aspoň zpočátku o velmi sledovanou událost. A my se na to sakra tešíme!


Autor - Michal Černý