Rozhovor s Ewanem McGreorem o seriálu "Obi-Wan Kenobi"

11.05.2021

Jimmy Kimmel si v pondělní show promluvil s Ewanem McGregorem. Kromě toho, že jsme se dozvěděli podstatné informace (jako to, že Ewan jezdí na jednokolce), se herec rozhodl promluvit i o novém Star Wars seriálu připravovaném na platformu Disney+. 

Překvapivě nemluvil o účasti Hayden Christensena coby Darth Vadera, i když jeho účast v seriálu již byla potvrzena. Řekl, že je teď zaneprázdněn učením se scénářů a Disney by prý nemělo radost, kdyby vyzradil něco, co neměl. Na seriálu však pochválil práci se setem, který využívá praktických kulis a technologie StageCraft, oproti prequelové trilogii, která se spoléhala čistě na klíčovací pozadí. Znamená to, že prostředí by mohlo vypadat podobně skvěle, jako tomu bylo v Mandalorianovi.

Jimmy se Ewana zeptal na otázku: "Jaké to je, vrátit se po takové době zpět do role?". Ewan odpověděl, že kostým je trochu jiný než kdysi, ale v roli se i po letech cítí skvěle. A jak sám dodal: "Pořád to tam je". Myslíme si, že tomuto prohlášení můžeme věřit, protože na padesát let vypadá pořád dobře...

Celý rozhovor naleznete zde:

Co si o Obi-Wanovi zatím myslíte? Nezapomeňte se na Facebooku či Instagramu podělit o názory!