Rakeťák - Do nekonečna a ještě dál s oficiálním trailerem

09.02.2022

Nějakou chvíli to vypadalo, že Toy Story 4 bude závěrečným dílem celé „hračkářské“ franšízy. Dokonce i Tom Hanks, jenž namluvil spolu se svým bratrem kovboje Woodyho, v rozhovoru prohlásil, že to tak skutečně je. Avšak v Pixaru si řekli ne, tohle musí pokračovat! A tak tu máme spin-off, který se zaměří na jednu z nejoblíbenějších postav celé série - Buzze Rakeťáka.


Pro ty, kteří by to náhodou z filmů nezaregistrovali, pak hračka Buzze je v tamním vesmíru inspirována skutečným člověkem, vesmírným hrdinou - astronautem Buzzem Lightyearem. V animovaném filmu, který se do kin dostane v červnu letošního roku, odhalíme jeho příběh o vzniku vesmírného superhrdiny. A zatímco v říjnu minulého roku jsme dostali krátký teaser, tentokrát tu máme plnohodnotný trailer, který, jak už je u Pixaru zvykem, vypadá fantasticky a je vidět, že snaha studia se neustále ve své animaci posouvat padne i tady na úrodnou půdu.

Zajímavostí pro mnohé bude jistě fakt, že ho nadaboval Chris Evans, jenž v nedávné minulosti exceloval v Marvel Cinematic Universe jako Captain America

Už se těšíte na další epizodu ze světa Toy Story?