První projekce Ant-Mana 3 dopadla výborně: Bude to ale stačit?

10.07.2022

Thor: Láska jako hrom se právě nejistě potácí v kinech, druhá sólovka z Wakandy se pomalu blíží a nově si testovací projekci odbyl taky Ant-Man. Máme se na co těšit?

Na první pohled by se mohlo zdát, že ano. První reakce jsou totiž velmi pozitivní a film prý dopadl velmi dobře. Alespoň podle názoru KC Walshe, který je expertem na filmový byznys. Každopádně...

https://dl.moviesr.net
https://dl.moviesr.net

Asi všichni víme, jakou bídu od většiny fanoušků momentálně dostává čtvrtý Thor. Nemůžeme popřít, že mnoho diváků je s výsledným filmem spokojených, ale v obecném měřítku se dá hovořit spíše o zklamání. Své o tom napovídá i slabých 68 % pozitivních recenzí od kritiků na Rotten Tomatoes nebo současných 70 % na CSFD (tam se dá maximálně během následujících tří dnů očekávat propad do modrých čísel). Z testovacích projekcí se přitom ozývaly jasné názory, které hovořily o tom, jak budou lidé film milovat. Tudíž - tyhle projekce musíme brát s pořádnou rezervou. Nic to však nemění na tom, že právě z tohoto promítání se k nám doneslo pár novinek o samotném ději filmu.

Základním stavebním kamenem bude zřejmě vztah mezi Scottem a jeho dcerou Cassie (tu si nově zahraje Kathryn Newton). Podle původního předpokladu můžeme počítat s tím, že se Cassie vydá na superhrdinskou dráhu, což jen potvrzuje myšlenku, že se nám v MCU začínají pomalu ale jistě formovat Young Avengers. V tom zmatku, který nám v průběhu čtvrté fáze nastal tak můžeme najít alespoň nějaký náznak vize a řádu, na který jsme byli zvyklí z dob Infinity Ságy.

https://images.thedirect.com
https://images.thedirect.com

Vrátí se pochopitelně také Kang v podání Jonathana Majorse, jehož přítomnost byla potvrzena již dříve na akci pro investory. Objeví se tak poprvé od konce první sezóny Lokiho a v Quantumanii se postaví nepříliš známému Kylarovi, kterého by měl hrát všemi milovaný Bill Murray. O jakého „varianta" Kanga půjde? To zatím přesně nevíme, ale očekáváme, že tahle alternace nebude zdaleka tak milá jako ta z konce času.

Na závěr už se sluší jen dodat, že by se opravdu měl opět ukázat Corey Stoll, který v prvním Ant-Manovi ztvárnil roli Darrena Crosse (Yellowjacketa). Kolem jeho návratu však koluje velká spousta spekulací. A vzhledem ke konci jeho postavy v první sólovce asi tušíte proč... Nejčastěji se však s jeho přítomností skloňuje jméno M.O.D.O.K.a, který by se tak v MCU mohl představit vůbec poprvé. Pokud nemáte chuť studovat informace o této postavě v komiksech, můžete si na Hulu (čili Disney+) pustit animák, kde je M.O.D.O.K. hlavní postavou nebo zahrát ne moc povedenou hru Marvel´s Avengers (2020).

murphysmultiverse.com
murphysmultiverse.com

K novinkám, které nám přinesla testovací projekce je to pro tuto chvíli vše. Pevně doufáme, že se Ant-Man povede, protože jinak by to Marvel měl už hodně nahnuté. Premiéra je plánována na 16. 2. 2023.

Souhlasíte s tím, že kvalita MCU teď neuvěřitelně kolísá nebo jste stále s filmy spokojeni? Podělte se s námi o své názory třeba v komentářích na Facebooku!