Playstation - Days of Play 2022

31.05.2022

Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE) představuje akční nabídku slev v rámci akce Days of Play. Zvýhodněné ceny platí od 25. května dne do 8. června 2022, nebo do vyprodání zásob. Kompletní nabídka zahrnuje více než padesát her včetně PS5 novinek, populárních PS4 her, herních klasik PlayStation HITS a VR titulů.

Z letošních PS5 novinek se v nabídce objevuje například skvěle přijatý Horizon Forbidden West, jehož PS5 verze je v rámci akce dostupná za 1 299 Kč, majitelé PS4 si hru mohou pořídit dokonce již za 999 Kč. Stejné ceny čekají na milovníky automobilových závodů v další letošní novince Gran Turismo 7. Její Standard Edition verze je pro PS5 hráče za 1 299 Kč, pro PS4 v ceně 999 Kč.

Vydat se na dechberoucí dobrodružství s Nathanem Drakem můžete v novém Uncharted: Legacy of Thieves Collection pro PS5 za cenu 599 Kč. Pokud patříte mezi fanoušky zábavných barevných světů, potěší vás slevy pro Ratchet & Clank: Rift Apart (PS5 verze za 799 Kč) a Sackboy: A Big Adventure (PS5 verze za 599 Kč, PS4 v ceně 499 Kč). Na své si přijdou také fanoušci komiksového pavoučího muže s Marvel's Spider-Man pro PS4 v ceně 499 Kč, vylepšená Game of the Year Edition pak na ně čeká za 799 Kč.

Aktuální akční slevy se tradičně týkají i kolekce PlayStation HITS. V ní se můžete naladit na příchod dalšího pokračování příběhu Kratose s God of War a God of War 3, zavzpomínat na předchozí díly populární Horizon série, nebo si užít akční RPG Bloodborne. Všechny tyto a další tituly z nabídky PlayStation HITS jsou nyní dostupné za 199 Kč.

Majitele PlayStation VR potěší akční ceny na vybrané VR tituly, mezi které patří Iron Man VR za 799 Kč, Firewall: Zero Hour VR za 499 Kč a Farpoint VR v ceně 249 Kč. Pokud VR soupravu ještě nemáte, v rámci letošních Days of Play máte tu nejlepší příležitost k jejímu pořízení. Výhodné balení PS VR Mega Pack kromě samotného headsetu obsahuje také pětici VR titulů, se kterými můžete odstartovat své herní zážitky ve virtuální realitě.

Kompletní nabídku slev v rámci vánoční akce naleznete u vybraných prodejců nebo na oficiálních webových stránkách


Zdroj textu - Tisková zpráva Sony Interactive Entertainment