Obi-Wan Kenobi - První teaser trailer!

10.03.2022
Po dlouhých 17 letech se do role jednoho z nejoblíbenějších Jediů vrací Ewan McGregor. A my všichni se z toho můžeme zbláznit. Není se ale vůbec čemu divit.

Děj seriálu se bude odehrávat 10 let po událostech z filmu Revenge of the Sith. Obi-Wan se ukrývá v poušti Tatooinu a skrývá se před Impériem, které marně hledá nejen jeho, ale i zbylé Jedie, kteří unikli slavnému rozkazu 66. Musí tedy čelit nejen nebezpečí ze strany Impéria, ale také naráží na místní podsvětí a navíc musí plnit to, kvůli čemu sem přišel. Chránit a hlídat malého Lukea Skywalkera

Teaser nám i přes svoji krátkost nabízí mnoho easter-eggů, nových postav a dalších zajímavostí, které si rozebereme v článku zvlášť, každopádně ihned zaujme něco jiného. Tím je hudba, jež opět pochází z mistrovského umu Johna Williamse, který pracoval na všech filmech ze světa Star Wars. Zde se kombinuje snad nejslavnější kousek ze snímku The Phantom Menace - Duel of the Fates spolu s další peckou z Revenge of the Sith - Battle of the Heroes. 

My v redakci se na tuto sérii neskutečně těšíme a doufáme, že bude minimálně stejně tak skvělá, jako první série Mandaloriana. Mimochodem, ukáže se zde i samotný Darth Vader, a to opět v podání Haydena Christensena.