Midnight Suns - Tvůrci Civilizace pracují na nové marvelovce

26.08.2021

Aktuálně probíhá event Gamescom, který nám ve svém prvním dnu nabídl spoustu ukázek a nových informací k novinkám na herním trhu.

Jedním z prvních představených titulů je nová marvelovka, na které pracuje společnost Firaxis Games. Tu znáte díky kultovní sérii Civilization, anebo XCOM, kde si už práci s Marvel charaktery úspěšně vyzkoušela.

Jake Solomon, hlavní designér, prozradil, že se můžeme těšit na 13 hratelných postav, mezi kterými jsou kupř.  Iron Man, Captain America, Captain Marvel, Doctor Strange, Blade, Nico Minoru, Magik, Wolverine a Ghost Rider, avšak tou nejdůležitější bude postava úplně nová. Tou je Hunter - náš vlastní a plně upravitelný hrdina, jenž bude moct získat více než 40 schopností, které ne vždy musí být nádherně duhové a okolí prospěšné. 

Co se týká samotného gameplaye, jde o taktické tahové RPG, tedy studio prakticky naváže na svoje předchozí tituly. Příběh je zatím nicneříkající, neboť se máme postavit mocné Lilith, která se snaží o návrat temného pána Chthona

Já tedy nevím, jak to vidíte vy, ale už jen samotný oznamovací trailer, který máte na konci článku, vypadá mnohem lépe, než Marvel´s Avengers od Square Enix. A všichni víme, jak to s touhle hrou skončilo. Aspoň zatím si o tomhle novém titulu myslím, že má mnohem větší šanci dokázat to, co ten předchozí nedokázal. Přinést hráčům, a marveláckým fandům především, pořádnou a vysokorozpočtovou zábavu na dlouhé měsíce. 

A drobný dárek na konec. Pokud se na oficiálních stránkách hry přihlásíte k odběru novinek, získáte exkluzivní Blade Nightstalker Skin.

Uvidíme, co nám přestaví gameplay trailer, jenž vyjde 1. září

Hra samotná se představí v březnu 2022, a to na PC, konzolích současné i nové generace a Nintendo Switch.

Autor článku - Michal Černý

Zdroj informací - Indian TV