Melodies - Nová a dokonalá hudební aplikace?

12.06.2022

Hudebních aplikací, ať už je znáte či ne, je na světě opravdu spousta a každá se o své místo pod sluncem pere nejrůznějšími způsoby. Někde je to možnost stát se na platformě taktéž tvůrcem a vydělávat na ní, jinde dávají přednost co největšímu výběru songů, popřípadě je to cena. A právě ten poslední zmíněný faktor možná bude veliké lákadlo pro ty, kteří rádi zkoušejí nové aplikace a programy.

Melodies je původně švédský vynález, jenž se nyní rozšiřuje do světa, přičemž zavítal i k nám a na Slovensko

„Věříme, že každý milovník hudby ocení mít u sebe aplikaci, která mu umožní objevovat novou muziku, vybranou třeba i jeho oblíbenými umělci. Streamování hudby se tak dostane na novu úroveň. Naše hudební služba je založena na seznamech skladeb pro všechny příležitosti, sestavených světovými znalci z oboru s extrémně snadným používáním a maximálním poměrem ceny a výkonu. Melodies je unikátní hudební streamovací platforma a věříme, že se lidem v Česku a na Slovensku bude líbit stejně jako nám," říká Jesper Gawell, CEO a spoluzakladatel aplikace.

Tím nejznámějším místním umělcem, se kterým aplikace spojila své jméno, je zpěvák Matěj Ruppert, frontman kapely Monkey Business. Ten ke spolupráci říká:

„Jako skutečný milovník hudby jsem nadšený ze spolupráce s Melodies, která všem usnadňuje přístup ke skvělé hudbě. Výhradně pro Melodies jsem vytvořil playlisty s mou oblíbenou hudbou, takže si aplikaci stáhněte ještě dnes a užijte si to.“ 

Cena pro české uživatele je 79 Kč/měsíc, pro slovenské za stejné období 2,99 €.

Dalšími kurátory playlistů jsou kupř. DJka Miss Praha, DJ a producent Nils či Chloe, frontgirl kapely Humble Hearts. Co se týká toho, jak vůbec všechno funguje, to se nikde moc nedozvíme. Já osobně jsem ze všech textů pochopil, že si zkrátka vyberete svoji aktivitu a aplikace vám sama nabídne seznam nejideálnější hudby, kterou předem zkrátka někdo připravil. Nejspíše aplikaci sami brzy vyzkoušíme, prvních 7 dnů je free, a poté se ozveme s dojmy. Mezitím to můžete zkusit sami a dát nám vědět, zda jste spokojeni a zda je vše skutečně tak dokonalé, jak slibují tvůrci.


Autor článku - Michal Černý
Zdroj citací - tisková zpráva Melodies