Marvel Future Revolution - První marvelácké open world RPG na mobily

01.07.2021

Zní to skvěle, že jo!? Konečně nemuset vlastnit nejnovější konzole, anebo nadupaný počítač, k tomu, abychom se mohli ponořit do obřího komiksového multiverza a přitom se stát jedním z hrdinů. Navíc, když nám tvůrci hry - Netmarble Corp. - slibují 3áčkový vizuál a unikátní a propracovaný příběh, na kterém pracuje oceňovaný komiksový scénárista Marc Sumerak.

Nenechme se ale opít rohlíkem a vyčkejme. Takových slibů jsme ohledně marveláckých her, ať vyšly na jakékoliv platformě, slyšeli už mnoho a moc dobře víme, jak to může dopadnout. Byť první gameplay vypadá velmi dobře, jak se budete moct přesvědčit na konci článku v přiloženém videu. 

A jaká je premisa celého příběhu?

Dimenze se začaly hroutit do sebe, což není vůbec žádná legrace, kterou dokáže napravit pár Avengerů za jedno odpoledne. Staneme se členem superhrdinského týmu Omega Flight, přičemž dostaneme k dispozici celkem 8 hratelných charakterů - Captain America, Captain Marvel, Spider-Man, Black Widow, Iron Man, Doctor Strange, Star-Lord a Storm - u kterých si prý budeme moct užít až 400 milionů možných kombinací kostýmů.

Nesmí chybět samozřejmě ani mocní a světoznámí záporáci, v tomto případě jde o Thanose, Lokiho, M.O.D.O.K.a, Red Skulla a Ultrona. A abychom na to nebyli sami, budou nám ku pomoci i nějaká ta silná NPC - Rocket, Thor, Valkyrie a Nick Fury.

V otevřeném světě, který skýtá 6 regionů, nesmí chybět ani real-time multiplayer a spoustu dalších módů, ve kterých společně s dalšími hrdiny po celém světě kosíte jednoho protivníka za druhým a plníte speciální úkoly. 

Zkrátka, všechno to zní a vypadá velmi dobře a já sám jsem velmi zvědavý, jak to celé dopadne. Ostatně, na samotnou prezentaci celého projektu se můžete podívat na oficiálních webových stránkách zde - Marvel Future Revolution

A jak jsem slíbil na začátku, přikládám i video s komentáři tvůrců, gameplayem a spoustou obrázků. 

Hra by měla vyjít po prázdninách, ale už teď můžete využít před-registrace, díky které získáte nějaké speciální kostýmy. Takže pokud vás to všechno nadchlo, směle do toho.

Snad se to povede mnohem lépe, než přehajpovaní Marvel´s Avengers, kteří vyšli minulý rok.