Marvel Future Revolution - Jedna z největších mobilních her je venku!

24.08.2021

Dnes je vskutku zajímavý den pro Marvel, potažmo komiksové fanoušky. Jen co vyšel očekávaný trailer na třetího Iron Boye, máme tu další, tentokrát herní, zásek do naší pozornosti. 

Slíbená první akční open world RPG s unikátním příběhem a dosud na mobilech nevídanou 3A grafikou je volně ke stažení (jak pro koho), což znamená jen jedno. Určitě si ji vyzkoušíme a sdělíme vám naše dojmy. 

Prozatím si lidé stěžují na přílišné tlačení do podpory růstu ve formě skutečných financí, zmatečné ovládání a podivné souboje PvP. Na druhé straně se téměř všichni shodují na skvělém grafickém zpracování a filmovém feelingu z animačních sekvencí.

No názor si uděláme taktéž a brzy se na něj můžete těšit. 

Zajímavostí je určitě fakt, že hra vám zabere ve vašem zařízení 5,2 GB, což je docela nářez a řadí se tak k prostorově nejnáročnějším mobilním hrám vůbec. 

A než se vám všechno stáhne, můžete si prozatím přečíst detailnější info v našem starším článku ZDE. Pokud vládnete angličtinou, určitě navštivte i oficiální stránky hry. 

Tu si můžete stáhnout buď v Google Play či App Store. A důležité info - I když si hru dneska stáhnete, oficiální spuštění připadá až na zítra - 25.08.2021 - čili minimálně budete rychleji připraveni. Jde o tzv. pre-download pro ty, kteří si zjednali předregistraci, což znamená, že jakmile se vše spustí oficiálně všem, můžete rovnou hrát a na nic už nečekat. 

Spuštění v Evropě je naplánováno na 9:00 ráno. 

Dejte nám pak určitě vědět, jak se vám tahle nová záležitost zamlouvá. 

Autor článku - Michal Černý