Man vs Bee - Mr. Bean... pardon, Rowan Atkinson je zpět!

29.05.2022

Je to Mr. Bean a přece není! Tak vypadá nejnovější počin známého herce a komedianta Rowana Atkinsona, se kterým opět na obrazovkách setkáme v netflixovské devítidílné sérii Man Vs Bee, kde bude jeho hlavním nepřítelem nepolapitelná CGI včelka.

„Nešikovný Trevor se při hlídání luxusního sídla snaží vyzrát na mazanou včelku, ale rozpoutá jen další chaos...“, říká nám popis seriálu a jak můžeme vidět v traileru, o velkolepou akci při odchytu tohoto malého nevinného tvora bude nadmíru postaráno.

Hned z prvních záběrů je divákům jasné, že i když zde bude mít Atkinson o něco více textu než v Beanovi, jedná se v mnoha ohledech o tu stejnou osobu. V podstatě jde o situační/pohybovou komedii založenou na stejném principu, který je osvědčený, funguje dodnes a vůbec není na škodu ho trochu posunout do modernějšího pojetí, což svým způsobem digitální včela určitě je. A vlastně jsem si vzpomněl (a ihned potvrdil), že jsme na tuto sérii, jež bude obsahovat devět epizod s délkou 10 - 20 minut, dostali teaser v jednom z dílů Mr. Beana s názvem Piknik, kde se potýká se včelou. Tenkrát nebyla vidět, dnes to jde.

Man Vs Bee přistane na Netflixu 24. června, takže poté si určitě řekneme více. A teď už samotný trailer. 

Autor článku - Michal Černý