Kultura pod hvězdami aneb společenské vyžití na nádvořích zámků

25.07.2022

Kultura pod hvězdami je unikátní projekt, který propojuje krásná místa s napínavými i romantickými příběhy a nabízí tak divákům možnost, vidět koncertní verze muzikálů pod širým nebem i plnohodnotný muzikál, ale i další kulturní představení jako divadelní představení (činohru), koncerty a další akce. Napříč naší krásnou zemí vás zavedou na nádvoří všemožných zámků, do okouzlujících amfiteátrů či na louky v blízkosti zajímavých míst. 

Tak zní oficiální popis již jedenáctého ročníku této akce a navštívit různá představení můžete v Lednici, Třeboni, Stodu a Žďáru nad Sázavou. Co se týká muzikálů, těšit se můžete kupříkladu na Lásku nebeskou, Děti ráje či Noc na Karlštejně, vybrat si ale lze také činoherní představení Art, anebo speciální operní projekt Rusalka.

„Za drobného deště hrajeme, jeviště je kryté a diváci s tím musí počítat. Pro ty, kteří s deštěm nepočítají, máme případně na prodej pláštěnky. Pokud jde o bouřku nebo jinou nepřízeň počasí, která by ohrožovala zdraví nás všech, přistupujeme k situacím individuálně, aby se každý u nás cítil dobře. Bezpečí bylo, je a bude vždy pro nás hlavní prioritou," říká k projektu pořadatel Radek Priputen.

Akce trvá od 29. července do 21. srpna a veškeré podrobnosti o všech představeních a aktuality si zase můžete přečíst na oficiálních webovkách projektu, kde lze pořídit rovnou i lístky. 


Autor článku - Michal Černý