Knihománie - Vrchol knižní sezóny začíná

01.11.2021

Už pojedenácté se na čtenáře valí lavina s názvem Knihománie, jež se stala každoroční příjemnou tečkou pro všechny knihomily. Cílem akce je nabídnout čtenářům pokud možno to nejlepší z podzimní nabídky titulů všech žánrů a podpořit kamenné prodejny, což se v posledních dvou letech docela i hodí.

Letošní ročník nabídne celkem 28 knih českých i zahraničních autorů od 21 nakladatelství. Ke každému vybranému titulu, jejichž seznam naleznete na webu Knihománie, získáte již tradičně navíc nějaký dárek. Tentokrát je to kniha křížovek, rébusů a osmisměrek, které jsem já osobně na základce zbožňoval. Na vybraných prodejnách pak dostanete i poukaz s 50 Kč na další nákup. 

Jestli mohu něco za sebe doporučit na vyzkoušení pro vaše mladší členy rodiny, pak určitě box s trilogií Prašina od českého autora Vojtěcha Matochy, jehož dílo je často označováno za novodobou ,,foglarovku". Můžete nám pak dát vědět, jak se vám příběh líbil.

Nabídka je platná až do Vánoc, čili 24. prosince, a myslím, že mezi nabízeným zbožím určitě něco zajímavého pro sebe či druhé najdete. A křížovky se pro chvíle samoty taky hodí. 

Autor článku - Michal Černý