Kingdome Come: Deliverance - První ukázka oficiálního českého dabingu!

02.06.2021

Před několika týdny hráčská srdce zaplesala. Přišlo totiž oznámení oficiálního dabingu pro hru Kingdome Come (Warehorse Studio pod vedením Daniela Vávry), který si přálo opravdu dost lidí.

Ono se tedy není čemu divit, když hra, jež se odehrává ve středověkém Království českém, je komplet nadabovaná anglicky.

Nicméně taková drobnost nemůže zastavit nadšence, jakými jsou lidé pod vedením Artura Komňackého, který je zakladatelem celého projektu KCD - Český Fan Dabing. Z jejich produkce vyšlo v minulosti několik videí, vždy se ale jednalo o amatérský dabing a rozhodně to nesměřovalo k namluvení celého obsahu i s DLC.

To se ovšem změnilo a celý projekt se dostal do hledáčku široké hráčské veřejnosti. To mělo i takový výsledek, že celé dílo podpořil samotný Daniel Vávra nejen finančně, ale i hlasově, neboť si nadabuje jednu z postav.

Aktuálně na YT kanálu (MEGARANA) mistra Komňackého najdete první část nového dabingu, a proto už nemá smysl o ničem hovořit, pohodlně se usaďte a užijte si (pokud to půjde) tenhle skvělý příběh v rodné řeči, a to nejen vaší:


Autor - Michal Černý