Johnny Depp dorazí do Karlových Varů!

10.08.2021

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se kvapem blíží. A pořadatelé právě oznámili další velké herecké jméno, které letos na akci přijede.

A není jím nikdo jiný než Johnny Depp! Herce, který se do podvědomí široké veřejnosti zapsal nejvíce díky své roli Jacka Sparrowa v Pirátech z Karibiku není třeba nijak zvláště představovat.

Zajímavé je však zmínit, že tato herecká ikona v posledních letech strávila hodně času běhání po soudech, kvůli nařčení z domácího násilí. A bylo to právě toto nařčení bývalé manželky Amber Heard (Mera z Aquamana), které zapříčinilo, že se Johnnyho herecká kariéra začala hroutit jako domeček z karet. Dost tomu pomohly i problémy s drogami a alkoholem, ale hlavním problémem bylo ono „nařčení". Filmová studia dala od Johnnyho ruce pryč a role přestaly přicházet...

Situace se však v poslední době začala obracet v jeho prospěch. Momentálně to dokonce vypadá, že šikanovaný byl naopak Depp. Nikdo, kromě těch dvou zřejmě neví, jak to doopravdy bylo, ale pro fanoušky je důležité fakt, že se Deppova kariéra snad zase začíná pomalu vracet do normálu - a taky to, jak nakonec dopadnou soudy. Nic mu tedy nebrání v tom, aby mohl navštívit i uznávaný filmový festival v Karlových Varech.

Doplní tak již oznámeného Ethana Hawka a Michaela Caina, kteří se v Karlových Varech letos rovněž ukáží. Festival probíhá v termínu 20. - 28. 8. 2021.