Je tu víkend zdarma s Far Cry 5!

05.08.2021

Nevíte, co byste měli hrát o víkendu? Pak tu pro vás máme menší nápovědu!

V rámci dalšího „propagačního víkendu" si totiž můžete ode dnešního dne až do následujícího pondělí zahrát notoricky známou a skvělou střílečku, která vás zavede do temných zákoutí jednoho podivného kultu v Hope County.

Pokud jste průměrným hráčem, jehož finanční situace neumožňuje hrát všechny tituly hned a za plnou cenu, pak máte jedinečnou šanci. Hlavní příběhovou misi totiž trvá dohrát (průměrně) necelých 18 hodin, takže jste schopní tuhle řežbu dokončit v rámci eventu docela pohodlně i kompletně zadarmo.

Ubisoft však tak trochu počítá s tím, že vás hra dost možná zaujme natolik, abyste si ji koupili v kompletní edici. V takovém případě si můžete hru následně pořídit s 85% slevou, která navíc zařídí i to, že vám zůstane uložen postup, který ve hře za víkend vykonáte. Všichni však moc dobře víme, že Ubisoft doufá hlavně to, že díky této akci vás nahlodá natolik, abyste se 7. října rozhoupali i k nákupu Far Cry 6. To nám však nebrání, abychom si víkend s pětkou zdarma pořádně neužili. Patří totiž do trojice nejlepších dílů celé série.

Přehled platforem a přesných časů ukončení eventu, kdy si hru můžete zahrát zdarma, naleznete >zde<.

Pátý díl Far Cry nás zavede do amerického státu Montana a jeho fiktivní oblasti Hope County. V kdysi klidném a svobodném regionu se postavíme tamní skupince fanatiků soudného dne, vedené charismatickým prorokem. Čeká nás opět obrovská otevřená krajina, kde budeme rekrutovat povstalce, lovit zvířata a uhánět ve všech vozidlech, co nám přijdou pod ruku. (Xzone)