Jak moc hot je druhá série 'Too Hot to Handle'?

03.07.2021

V této reality show se sejde parta modelek, sportovců, Tik-Tok influencerů a striptérů na jednom ostrově, aby si se vší parádou užili.. Po 12 hodinách seznamování však přijde jeden velký zvrat. Účastníci si z ostrova krom zážitků mohou odnést i odměnu v podobě 100 000 dolarů. Vše, co je k tomu potřeba je zbavit se veškerého sexu, intimních doteků, sebeuspokojování, ale i líbání!

Jakákoli z těchto aktivit se okamžitě strhne z výhry, a není to vůbec levná záležitost. Pro představu, jen za pusu se tu účtuje 3 000 dolarů, což je na koruny v přepočtu na aktuální kurz 65 000 Kč. 

První sérii jsme mohli spatřit teprve před rokem na platformě Netflix a stal se z ní obrovský hit. Už dlouho jsem neviděl, že by se něco tak moc dlouho drželo v kolonce top 10, a to mimochodem i v České republice. Nedalo mi to, a i když na reality shows bez výjimky vůbec nekoukám a věnuji se raději složitějšímu obsahu, díky velikému zájmu veřejnosti jsem se na 'Too hot to handle' začal dívat taky. 

Sledovat pořad jako je tento není úplně věc, se kterou byste se chtěli chlubit. Já to vím! Avšak nemůžu se ubránit tomu, jak mě to vlastně bavilo. Překvapila mě produkce, humor moderátorky, uvědomělost celého pořadu. Zkrátka, našel jsem svoji velkou neřest. Takový bonbónek mezi tím vším. Je to trapné, je to jednoduché, hloupé, ale je to prostě po čertech zábavné!

Přinesla však druhá série stejné ovoce, jako ta první? 

 

Nová parta se od té původní velice liší. Jsou nadrženější, povrchnější, nemají zábrany a k mému neuvěření, dokážou být i mnohem stupidnější. Samotná show si však zachovala tvář a pořád předhazuje stejné morální hodnoty a snaží se zúčastněné osobnostně vylepšit. Co když si ale soutěžící řeknou: "Fuck It!"? A to doslova. To pak musí mluvící kuželka Lana přitvrdit. 

Druhá sezóna nabízí spoustu skvělých dějových zvratů, změn pravidel a mnohem více utrácení, než tomu bylo doposud zvykem. Soutěžící nejsou možná tak unikátní. Nenajde se mezi nimi žádný nový Ježíš, žádná nová Chloe (i když Carly možná). Ale jsou pořád dost fajn a jste s nimi schopni těch deset dílů strávit defacto bez problému.

Největší rozdíl mezi skupinami je jejich postoj ke hře. Zatímco v první sérii byli soutěžící s programem takřka od začátku, v té druhé musejí naši alfa samci a bohyně dospět k mnohem hlubším a větším uvědoměním, jako kupř. - ,,Asi jsem si neměl začít s tou holkou den poté, co jsem se s jednou rozešel... To mohlo tu první zranit". Wow...

Soutěži se podařilo zachovat si tvář, zachovat si humor a opět působí jako skvěle jednoduchá zábavička na horké letní dny. Nevím ale, jestli se zvládnu dívat i na sezónu třetí. 

Přeci jen, už tak moje vnitřní důstojnost trochu trpí a poselství mi bylo tak nějak předáno i v sezóně první. To je vlastně i jediná výtka. Nic nového se jako diváci nedozvíme a moudra, poselství a úcta ke genitáliím - to už není něco, co nás zvedne ze židle. Nemám však důvod nic zakrývat a řeknu vám, že jsem se moc bavil. Pokud vyhledáváte podobný druh obsahu, toto je asi nejlepší možná volba. Krom toho, pořád si stojím za tím, že show je výborně zrežírovaná a štáb opravdu ví, co dělá. Zvládá se tu budovat tempo, zvládá se tu "bořit čtvrtá stěna" a vše zůstává na typické Netflix kvalitě.  


autor článku - Wade Wright