House of the Dragon - Série o Targaryenech na prvních fotkách!

29.04.2021

Fanoušci Hry o trůny se mají opravdu na co těšit. HBO oficiálně zahájilo natáčení novinky "House of the Dragon" a na internet se tak pochopitelně dostaly i první fotky. A vy si je můžete rovnou prolistovat! Krátký komentář naleznete hned pod galerií.

Nejvíce pozornosti na fotkách budí nepřekvapivě Matt Smith, kterého můžete znát hlavně jako "jedenáctého Doctora" ze sci-fi klasiky Doctor Who. Musíme říct, že pohled na stříbrné vlasy, které nahradily tradiční "doktorský" fez, je opravdu zábavný. Asi nám bude chvíli trvat, než si na ně zvykneme, ale hereckému umění Matta věříme a na jeho postavu Daemona Targaryena se tak velmi těšíme!

Spolu s ním se na place představila také Emma D´Arcy, která pro změnu ztvární postavu Rhaenyry Targaryen - dceru Viseryse I. a Aemy Arryn. Pokud se v rodokmenech začínáte ztrácet už teď, pak pomalu začněte počítat s tím, že s příchodem dalších postav si budete na nová jména asi nějakou tu chvíli ještě zvykat. Ale snad to bude ve finále stát za to! I když se nepojede podle hlavní linky Písně ledu a ohně (což ostatně nedělaly ani poslední 3 série), Martin publikoval spoustu výborných materiálů o historii Západozemí, což znamená, že tato značka ještě ani zdaleka nevyužila veškerý potenciál, který se v ní skrývá. Teď ho jen zručně uchopit a napravit si reputaci po poslední sérii!

Autor článku - Nevka