Home Sweet Home Alone - První trailer na film, ve kterém bude další chlapec opět Sám doma

13.10.2021

Už více než dva roky víme o tom, že se pracuje na šestém dílu slavné série Home Alone, jež dala nehynoucí slávu Macaulay Culkinovi. Tedy, první dva díly. Vše ostatní nestálo za nic. Má šanci tento reboot franšízy postavit značku na nohy a odstartovat něčí kariéru? V žádném případě.

Chtěl jsem se tu rozepsat o tom, jak moc strašné mi to celé přijde, ale úsudek si z traileru jistě uděláte sami. Nejde možná ani tak o to, že se jedná o prakticky stejný film, jakým byl první díl, jen s jinými herci a kosmetickými úpravami, ale o to, že vybraní herci jsou nesympatičtí a díky jejich hereckému projevu jim nevěřím ani slovo. Dokonce bych přísahal, že některým je vidět na očích zklamání z podpisu smlouvy o natáčení. 

Zcela pitomé mi přijdou postavy banditů, kteří přijdou dům vyloupit. Herci strašní a děsně přehrávají. Jinak tentokrát to je muž a žena, protože žena má přece taky právo loupit v domech a pronásledovat malé děti. Sladká genderová vyrovnanost.

Co bych pochválil je cameo v podobě Buzze McCallistera, Kevinova bratra, jenž poněkud zestárl a pracuje jako policista. Ztvární ho opět Devin Ratray. A to je taky jediná dobrá věc, kterou dle mého celá tahle vánoční maškaráda má. 

Mimochodem, být odříznutý sám doma, tomu bych na začátku 90. let i uvěřil. Ovšem je rok 2021 a početná rodina, která má na letenky do Japonska a na tamní pobyt, zcela jistě má i možnosti, jak sledovat, co se děje u ní v obýváku. Ale předpokládám, že to nám bude nějak ,,chytře" vysvětleno. 

Užijte si nyní sami ukázku a pak nám můžete napsat, jak se vám líbila. Snímek bude uveden 12. listopadu na stanici Disney+. 

Autor článku - Michal Černý