HBO vydalo na celosvětový den nákazy první oficiální teaser k The Last of Us!

26.09.2022

Původní dramatický seriál HBO THE LAST OF US, který vychází ze stejnojmenné kritikou oceňované videohry vyvinuté společností Naughty Dog exkluzivně pro platformy PlayStation®, bude mít premiéru v roce 2023 na HBO a bude k dispozici ke sledování na HBO Max

Příběh THE LAST OF US se odehrává dvacet let po zničení moderní civilizace. Joel, otrlý přeživší, je najat, aby propašoval Ellie, čtrnáctiletou dívku, z tísnivé karanténní zóny. To, co začíná jako malá zakázka, se brzy stane brutální, srdcervoucí cestou, protože oba musí procestovat Spojené státy a jejich přežití závisí jeden na druhém. Na dnešní den (26.9.) připadá herní celosvětový den nákazy a při této příležitosti se HBO rozhodlo vydat trailer k tomuto živému zpracování jedné z nejlepších her v celé historii Playstation konzolí.

Redakce: Jedním z velkých taháků je určitě obsazení hlavní hlavní mužské role a také scénář od mistra Druckmanna, jenž vytvořil scénář k samotné herní předloze. Na druhé straně ihned se taktéž vyrojily negativní komentáře k Belle Ramsey, jež hraje hlavní hrdinku Ellie. Fanouškům se nelíbí hlavně její vzhled, tolik rozdílný od herní předlohy. 

Herecké obsazení: Pedro Pascal jako Joel, Bella Ramsey jako Ellie, Gabriel Luna jako Tommy, Anna Torv jako Tess, Nico Parker jako Sarah, Murray Bartlett jako Frank, Nick Offerman jako Bill, Storm Reid jako Riley, Merle Dandridge jako Marlene, Jeffrey Pierce jako Perry, Lamar Johnson jako Henry, Keivonn Woodard jako Sam, Graham Greene jako Marlon, Elaine Miles jako Florence a Ashley Johnson a Troy Baker. 

Tvůrci: Craig Mazin, tvůrce oceňovaného Černobylu a Neil Druckmann jsou producenty seriálu.

Seriál vzniká v koprodukci se společností Sony Pictures Television a producenty jsou Carolyn Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan a Rose Lam. Produkčními společnostmi jsou PlayStation Productions, Word Games, The Mighty Mint a Naughty Dog.

Zdroj textu - Tisková zpráva HBO Max