HBO Max v České republice a na Slovensku je spuštěno!

08.03.2022

Dnešním dnem byla v mnoha zemích Evropy spuštěna „nová“ streamovací platforma HBO Max, jež nahrazuje původní HBO GO, na které najdeme mnoho nového obsahu z dílny společnosti WarnerMedia. K této příležitosti samozřejmě vyšla i oficiální tisková zpráva, kterou vám nyní celou přinášíme.HBO Max, streamovací platforma pro pořady z dílny HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network, Max Originals a dalších, je nyní spuštěna i v Čechách a na Slovensku. Platforma nahrazuje původní aplikaci HBO GO. Christina Sulebakk, generální ředitelka HBO Max EMEA, říká: 

„Jsme velmi potěšeni, že HBO Max nyní streamuje v České republice a na Slovensku a nabízí tu nejlepší zábavu, filmy, evropskou produkci a dětské programy na jednom místě. Navíc nabízíme českým a slovenským fanouškům skvělé příběhy za neuvěřitelně výhodnou slevu 33 % z běžné měsíční ceny, a to napořád, resp. do té doby, než své měsíční předplatné nezrušíte. Ve střední a východní Evropě to všechno začalo v roce 1991 s našimi prvními lineárními kanály a jsme rádi, že dnes, po více než 30 letech, přinášíme fanouškům v regionu zcela nový způsob přístupu k jejich oblíbené zábavě." 

Předplatitelé platformy HBO GO, kteří předplatné platí napřímo, budou automaticky převedeni na novou platformu a budou platit nižší částku 132 Kč za měsíc, což je méně než současná cena 159 Kč za HBO GO. Díky této akci ušetří zákazníci více než 30 % měsíčního předplatného po celou dobu jeho trvání. Noví zákazníci, kteří se zaregistrují do 31. března, si budou moci také předplatit službu za tuto sníženou měsíční cenu. Poté bude standardní měsíční předplatné stát 199 Kč za měsíc. Navíc bude možné si zaplatit roční předplatné na celých dvanáct měsíců za cenu osmi ve výši 1590Kč. 

Chcete-li se zaregistrovat a získat okamžitý přístup, navštivte oficiální webové stránky. Na HBO Max se pro každého něco najde, například seriály Boj o moc, Hra o trůny, Euforie nebo Lakers: Vzestup dynastie z produkce HBO, z původní produkce HBO Originals Stanice 11, Hacks, Vlajka smrti, A jak to bylo dál..., Holky z vejšky, Zrozeni milovat dále Liga spravedlnosti Zacka Snydera a Wonder Woman 1984 z produkce DC, Gumballův úžasný svět a Mladí Titáni do toho! z produkce Cartoon Network či filmy Duna, The Matrix Resurrections a Král Richard: Zrození šampiónek, Cry Macho z produkce společnosti Warner Bros. 

Těšit se můžete I na nové evropské tituly z Max Originals, a to Kamikaze, Lust, Ruxx, Informant, Síla nebo Obleva. Nově na platformu zařazujeme „unscripted“ show jako Spolu & Hladoví, Amy v očekávání, Ellen hledá nové skvělé návrháře, Ostrov frajerů, Selena vaří s šéfkuchaři a mnoho dalších titulů. 

„Za necelých 24 měsíců jsme vybudovali streamovací platformu, kterou provozujeme v 61 zemích a stále ji rozšiřujeme. Mezinárodní trh bude i nadále důležitou součástí našeho celosvětového růstu. Jsem obzvláště hrdý na to, že jsme dnešním spuštěním HBO Max naši přítomnost ve střední Evropě dále posílili a upevnili svůj silný závazek vůči našim fanouškům, partnerům a zaměstnancům v této tíživé době." řekl Johannes Larcher, ředitel HBO Max International.  

HBO Max je nyní v provozu v 61 zemích Evropy, Severní Ameriky a Latinské Ameriky. Její celosvětové rozšíření bude pokračovat i v letošním roce, kdy bude spuštěna v Turecku, Řecku, na Islandu, v Estonsku, Lotyšsku a Litvě. Plánuje se také další rozšíření do jihovýchodní Asie. Mezi 15 zemí, ve kterých byla dnes platforma HBO Max spuštěna, patří: Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Maďarsko, Moldavsko, Černá Hora, Nizozemsko, Severní Makedonie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko a Slovinsko.


A jak jste na tom vy? Máte předplatné už delší dobu a jen si nyní užijete rozšířený obsah, či jste čekali až na tuto příležitost? Na který projekt se nejvíce těšíte? 

Zdroj textu - Tisková zpráva HBO Max EMEA