HBO Max - Datum spuštění v Česku a na Slovensku, cena a další detaily

01.02.2022

Tak a je to tu. očekávaná streamovací služba HBO Max dorazí do mnoha dalších zemí Evropy, nás a Slovensko nevyjímaje. HBO ke spuštění vydalo oficiální tiskovou zprávu, kterou vám nyní v celém znění v tomto článku přinášíme. Dozvíte se v ní jak přesné datum spuštění, tak i cenu a další drobné detaily, které jistě mnohé potěší.


Dnes bylo potvrzeno, že HBO Max, prémiová streamovací platforma společnosti WarnerMedia, bude 8. března 2022 spuštěna v dalších 15 evropských zemích. Toto rozšíření navazuje na spuštění služby HBO Max v severských zemích a ve Španělsku v říjnu roku 2021. 

Mezi uvedenými 15 zeměmi jsou: Česká republika, Slovensko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Maďarsko, Moldavsko, Černá Hora, Nizozemsko, Severní Makedonie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko a Slovinsko. 

HBO Max je v současné době dostupné ve 46 státech v Americe a Evropě. Byly již také zveřejněny atraktivní ceny pro 14 zemí. U příležitosti spuštění HBO Max bude v rámci zaváděcí akce předplatitelům stávajících streamovacích služeb pod značkou HBO GO a novým zákazníkům nabídnuta 33% sleva z měsíční ceny služby po celou dobu trvání jejich předplatného (tato akce trvá jen do 31. března 2022). HBO Max bude poté stát 199 Kč na měsíc. Nicméně, k příležitosti oslavy příchodu HBO Max, aktivní předplatitelé, kteří mají HBO GO předplacené napřímo, budou automaticky převedeni na novou platformu a budou platit nižší částku 132 Kč za měsíc. Tato nabídka ušetří zákazníkům více než 30% z nákladů po celou dobu trvání předplatného. Noví zákazníci, kteří si předplatné pořídí před 31. březnem, také budou platit tuto sníženou měsíční sazbu. Christina Sulebakk, generální ředitelka HBO Max EMEA, řekla: 

HBO Max představuje nový streamovací zážitek, který nabízí tu nejlepší zábavu, filmy, seriály z vlastní produkce a dětské pořady od Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Originals a mnoho dalšího za neuvěřitelně atraktivní cenu. S radostí potvrzujeme, že 8. března se HBO Max objeví v dalších 15 evropských zemích a že budeme dostupnost platformy rozšiřovat i do ostatních zemí Evropy i mimo ni.“

Na HBO Max budou poprvé na jediném místě ke zhlédnutí nové i kultovní seriály a filmy společností Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network a Max Originals, včetně filmů společnosti Warner Bros., které budou zveřejněny již 45 dní po uvedení do kin. Mezi filmy společnosti Warner Bros., na které se můžeme těšit, bude například Matrix Resurrections, Duna, Space Jam: Nový začátek nebo Tom a Jerry. K dispozici budou také nové seriály z původní tvorby Max Originals Stanice 11 (Station Eleven), Holky z vejšky (Sex Lives of College Girls) a Peacemaker. Z evropské produkce Max Originals se na platformě objeví Dafne a spol. (Todo Lo Otro), Kamikaze, Ruxx. Nouze nebude ani o zábavní reality show, jako je Amy v očekávání (Expecting Amy), Amerika hledá striptéra (Finding Magic Mike), Ostrov frajerů (FBoy Island) a Selena vaří s šéfkuchaři (Selena + Chef) nebo unscripted show Spolu & Hladoví.

Mezi pořady pro děti nebudou chybět seriály Mladí Titáni do toho!, Gumballův úžasný svět, kultovní animované pohádky Looney Tunes a říkanky Cocomelon. (Dostupnost obsahu se může na jednotlivých územích lišit. Při zahájení nemusí být dostupné všechny tituly.) 

Johannes Larcher, ředitel společnosti HBO Max International, uvedl:

„Celosvětová expanze HBO Max pokračuje rychlým tempem. Službu spouštíme v dalších 15 evropských zemích, díky čemuž jsme dostupní již v 61 oblastech po celém světě. Držíme se strategie a cíle prodávat službu přímo spotřebitelům po celém světě, což nám spolu s oblíbeným obsahem zajistí potřebný rozsah pro to, abychom se stali jednou z nejlepších globálních streamovacích platforem." 

HBO Max bude k dispozici na předních zařízeních a platformách, včetně chytrých televizorů (Samsung, LG a Android TV), streamovacích zařízení (Apple TV 4K a Google Chromecast), herních konzolí (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S), mobilů a tabletů (iPhone, iPad, iPod Touch a Android), a online na hbomax.com. HBO Max bude k dispozici také prostřednictvím vybraných televizních distribučních partnerů. Zákazníci budou mít možnost předplatné uhradit pomocí běžných zprostředkovatelů plateb (VISA, Mastercard a PayPal) nebo nákupem v mobilní aplikaci (Apple App Store, Google Play Store a Samsung Checkout, který lze objednat přímo v televizi). 

HBO Max nabízí fanouškům vylepšený divácký zážitek. Přispívají k němu také funkce, jako je personalizace služby s až pěti diváckými profily, souběžné přehrávání na třech zařízeních, neomezený počet registrovaných zařízení na jedno předplatné, streamování s prostorovým zvukem 5.1, technologie Dolby Atmos a vybrané tituly dostupné v rozlišení 4K. Více informací o HBO Max naleznete na hbomax.com 


Jak jste spokojeni s těmito informacemi a předplatíte si novou službu?

Zdroj informací - Tisková zpráva HBO Europe