Guardians of the Galaxy - Zakažte Square Enix přístup k Marvelu!

13.06.2021

V rámci letošního eventu E3 jsme už dostali pár nečekaných a příjemných herních oznámení, nicméně v tomhle případě se nejedná ani o jeden z těch případů.

Jednak se o herních Strážcích od SE mluvilo už před pár týdny, ale co je podstatné, vůbec se nejedná, aspoň z mého pohledu, o hru, kterou bychom jako hráči a fandové Marvelu zároveň vůbec měli stát.

Grafika je otřesná a vypadá to ještě hůř, než předchozí Avengers. Tvůrci se určitě odvolají na vlastní zpracování komiksu, jenže tenhle tým je až na rozdílnou podobu prakticky identický s tím filmovým. Zdejší lidské postavy jsou nesympatické a celé to zkrátka na mě působí až moc ,,amatérsky", bez jakékoliv snahy o vlastní vylepšení a tvorbu svých vlastních charismatických postav. Jednoduše - Takhle si rozhodně komiksovou hru v roce 2021 nepředstavuji, celé to jen ždímá úspěch filmových Strážců, a to navíc naprosto nezábavným způsobem.  A to nejlepší na závěr. Zatím to vypadá tak, že si v této týmovce budete moct zahrát pouze za Star-lorda, což se určitě vyplatí. 

Ale zhodnoťte sami, celá prezentace je k dispozici zde:

Hra vyjde v říjnu tohoto roku na konzolích nové generace a také na PC, PS4 a Xbox One.


Autor - Michal Černý