Guardians of the Galaxy 3 - Připravte si kapesníky a pěkná slova na rozloučenou... (trailer)

02.12.2022
Moment, na který všichni čekáme už od roku 2017, kdy byl James Gunn po pár nepříjemnostech nakonec potvrzen jako režisér, je zde. Strážci Galaxie tak, jak je nyní známe, se vypraví na své poslední dobrodružství. A rozhodně to nebude jenom zábava.

O třetích Strážcích proběhlo ( a stále probíhá) nemalý počet spekulací. Vzhledem ke svému působišti a mnoha náznakům si diváci mohou vysnít nepřeberné množství nových postav a lokací, na které se s touto partou podíváme. Pořád toho ale nevíme mnoho, což je velmi dobře. I to, co víme, pořád stačí k tomu, abychom se mohli na tuhle vesmírnou jízdu těšit. 

Bude konečně odhalen původ Rocketa, rozuzlí se vztah s „novou“ Gamorou, jež má prý dost zásadní roli, ukáže se Adam Warlock i High Evolutionary, ale na co upozorňuje sám Gunn od začátku... hlavně půjde o velmi emociálně náročné rozloučení s naším oblíbeným týmem, minimálně v té podobě, jakou známe dnes. A těšit se můžeme i na Cosma (Cosmu?), tudíž rozhodně doporučuji zhlédnout Vánoční speciál, abyste byli v obraze.

Děj třetích Strážců se totiž odehrává po něm i po čtvrtém Thorovi. 

Hlubší zápletku zatím neznáme a z traileru, kde se to spíše hemží dramatickými momenty, toho příliš poznat není. Je ale jasné, že bez šrámů na duši z kina nevyjdeme.

Autor článku - Michal Černý