Game Awards 2021 - Jaká překvapení na nás čekají?

07.12.2021

Přichází konec roku, což vždy znamená dvě věci. Jednak už se nedočkáme žádných závratných titulů, jenž se povětšinou ukazují na podzim a za druhé, zjistíme, které hry si za letošní rok odnesou tolik ceněné sošky v jednotlivých kategoriích. Kromě vyhlášení vítězů se ale prý můžeme těšit i na několik velikých překvapení.

Už z dřívějších prohlášení víme, že kromě předávání ocenění ve 30 kategoriích, mezi kterými jsou třeba i nejlepší esportové týmy i jednotliví hráči, nám pořadatel Geoff Keighley představí více než 40 nových her, z nichž minimálně 10 si odbude světovou premiéru. Z těchto deseti prý zhruba polovina prezentací bude stejně velkolepého kalibru, jakým bylo představení epického fantasy s názvem Elden Ring

Příjemný je také fakt, že je vyhlášena i kategorie Hra roku, ve které ale o vítězi rozhodují sami hráči. Aktuálně vede se 40 % Halo Infinite a až daleko za tím je s 19 % titul It Takes Two. Pokud se vám prozatimní výsledek nelíbí, můžete navštívit oficiální stránky eventu - ZDE - a výsledek ovlivnit. Také tam samozřejmě naleznete i veškeré další informace a všechny nominované ve svých kategoriích.

Celou událost samozřejmě budeme moct sledovat v živém streamu, což si rozhodně nenecháme ujít. Navíc, pokud byste ji neradi sledovali sami, stavte se na našem Twitch kanálu, kde můžete průběh komentovat spolu s námi. Jen si ale budete muset přivstat, poněvadž event začíná v pátek v 02:00 po půlnoci. Ale určitě to bude stát za to.

Autor článku - Michal Černý