Duna - Druhý trailer na nejnadějnější film roku je tady!

22.07.2021

Pořád ještě váháte nad tím, který film by mohl ovládnout letošní sezónu? Tak pak vám můžu říct, že po zhlédnutí tohoto traileru mám jasného favorita.

Ale dost bylo řečí. Pusťte si nejnovější ukázku na sci-fi velkofilm Denise Villeneuveho, který podle mého skrovného názoru znovu dokazuje, že je jedním z nejlepších režisérů současnosti!

Jak se vám trailer líbil? Podělte se s námi o své názory na Facebooku!

"Kultovní sci-fi dílo vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis: zdroje vzácného koření - melanže, jež poskytuje zvláštní psychické schopnosti, které umožňují cestování vesmírem. Padišáh imperátor svěří správu nad Arrakisem a s ní i komplikovanou těžbu neobyčejné látky vévodovi rodu Atreidů. Celá anabáze je ale součástí spiknutí, z něhož se podaří vyváznout jen vévodovu synovi Paulovi a jeho matce, kteří uprchnou do pouště. Jejich jedinou nadějí jsou nedůvěřiví domorodí obyvatelé fremeni, schopní trvale přežít ve vyprahlé pustině. Mohl by Paul Atreides být spasitelem, na kterého tak dlouho čekají?" (Vertical Ent.)