Druhý Aquaman - Je hotovo? Amber Heard je prý z kola ven!

14.06.2022

Soud skončil a Johnny Depp z něj vyšel jako vítěz. Není tedy divu, že Amber zvoní kariérní umíráček. A teď už doslova.

Nebudeme se zbytečně zdržovat tím, že bychom rekapitulovali celý proces. Ten už velmi pravděpodobně všichni znáte do posledního detailu, takže se můžeme přesunout přímo k tomu hlavnímu. K eliminaci Amber.

Jak už jste v minulých týdnech asi slyšeli, role Amber Heard měla být v připravovaném blockbusteru Aquaman and the Lost Kingdom zredukována na minimum. Nejčastěji se hovořilo o tom, že momentálně nejnenáviděnější herečka Hollywoodu dostane maximálně 10 minut prostoru. Což byla ještě docela velkorysá varianta, protože některé zdroje pracovaly ve svých zprávách i s variantou, že Mera zemře hned na začátku filmu při porodu. Warner by se tak sice nepohodlné „továrny na čokoládu" zbavil, ale zase by přišel o jednu ze svých klíčových postav. A tak se evidentně i rozhodl. Amber končí, Mera zůstává.

Photo © Warner Bros.
Photo © Warner Bros.

V praxi to znamená, že role bude v nejbližší době přeobsazena a inkriminované scény přetočeny. Rozpočet kvůli tomu zcela určitě nabobtná, ale studio alespoň eliminuje riziko, že diváci budou film záměrně bojkotovat. A jak víme, Warner si v případě DCEU už moc klopýtnutí dovolit nemůže. Zvláště u Aquamana, který si dokázal získat poměrně solidní divácké sympatie, čímž se stal jednou z jeho nejsilnějších značek.

V souvislosti s novým obsazením se nejčastěji skloňují jména jako Emilia Clarke, Blake Lively nebo Scarlett Johansson. Tady si však troufáme říct, že se jedná jen o fanouškovské spekulace. Emilia se navíc nyní chystá vstoupit do MCU, kde se představí v chystaném seriálu Secret Invasion, pro Scarlett je tato role naopak docela „malá" (aspoň podle našeho názoru) a Blake? Ale ano. To by docela šlo. Jen čas však ukáže, kolik pravdy na těchto spekulacích vůbec je.

Na závěr bychom ještě rádi dodali, že se jedná o informaci od insidera „Just Jareda" z Warner Bros. Teoreticky tak ještě existuje malá šance, že tohle celé je jen jeden velký výmysl. Vzhledem ke kvalitě zdrojů si však myslíme, že je tahle informace dostatečně relevantní na to, abychom jí důvěřovali.

Souhlasíte s tímto krokem studia nebo v této kauze stojíte na straně Amber? Podělte se s námi o své názory v komentářích na Facebooku!