Disney+ láká dabovaným TV spotem tuzemské diváky

15.05.2022

Spousta lidí na to čeká jako na smilování Boží - spuštění streamovací služby Disney+ plus i u nás v ČR. A čekat nebudou vůbec dlouho, schází totiž už jen necelý měsíc, kdy se to skutečně stane. Disney tak přichystalo pro české diváky malou ochutnávku toho, na co se mohou ihned po spuštění těšit.

Ještě než se dostaneme k půlminutovému dabovanému spotu, řekněme si k této u nás nové platformě stručně pár podrobností.

Cena předplatného bude podobná jako u ostatních služeb, a to 199 Kč/měsíčně. Při platbě na jeden rok je cena výhodnější, a to 1990 Kč. Aktuálně však ještě máte šanci pořídit si roční předplatné za cenu osmi měsíců, a to za krásných 1590 Kč. Tato cena však platí jen do 26. června.

Sledovat D+ budete moct standardně sledovat ve vysokém rozlišení na televizi, počítači, mobilu či herní konzoli. Přehrávat budete moct až na čtyřech zařízeních najednou, neomezené stahování bude dostupné dokonce až na deseti zařízeních. V nabídce je též podpora IMAX Enhanced u vybraných titulů či možnost nastavení až sedmi různých profilů, včetně dětských.

To vše za výše uvedené ceny, což je poměrně luxusní záležitost. 

No a co se týká samotného TV spotu, ten nám slibuje v den spuštění spoustu projektů v češtině, a to včetně nového MCU seriálu Moon Knight, několika posledních MCU filmů, Mandaloriana, snímku Expedice: Džungle s Dwaynem Johnsonem, Free Guye, Aladina, 33 řad Simpsonových, několika Pixarovek, seriálu Pam a Tommy či aktuálně nejvíce očekávaného Obi-Wana Kenobiho.  

Co na spot říkáte a těšíte se na dabing svých oblíbených projektů? Předplatíte si Disney+?

Autor článku - Michal Černý