Dee's Collector's World - Sweeney Todd a Ip Man 4

19.01.2022

Svět je plný roztodivných lidských činností, které nemusí spousta lidí chápat. Jednou z nich je třeba i sběratelství sošek postaviček ze všech možných filmů, seriálů a her nejen moderní produkce. Členem naší redakce se nedávno stal i Dee, jenž se rozhodl podělit se se svojí vášní rovnou pomocí recenzí na Youtube a my jsme rádi, že mu takový prostor můžeme poskytnout.

cdn.shopify.com
cdn.shopify.com

Předmětem úplně první recenze se stal Sweeney Todd od Hot Toys, ďábelský holič z Fleet Street, kterého ve filmu ztvárnil Johnny Depp. Odkaz na toto video najdete >zde< .

V nejnovějším videu se Dee podíval blíže na Ip Mana ze čtvrtého dílu této série, kde ho ztvárňuje Donnie Yen. Snad se vám další recenze bude líbit!

Pevně věříme, že se vám tato video série zalíbí a budete ji sdílet mezi své sběratelské přátele, popřípadě vás samotné inspiruje ke koupi nějakého podobného kousku z vašeho oblíbeného filmu, seriálu či hry. Taktéž budeme velmi rádi za odběr na kanálu, neboť se tam nebudou objevovat jen recenze sošek, ale i další běžný obsah jako jsou recenze filmů a seriálů, sestřihy z našeho Twitch kanálu a další různé zajímavosti ze světa kultury.

Díky za sledování a soškám zdar!