Dee's Collector's World - Elrond (Asmus Toys 1/6 scale)

03.11.2022

I tentokrát se v Deeho sérii podíváme do Středozemě, a to na vůbec jednu z nejznámějších postav - Elronda Půlelfa.

Elrond sice nepatří mezi hlavní postavy celé ságy, v historii Tolkienova světa se však účastnil důležitých událostí, jakými byly kupříkladu první i druhé svržení Saurona, nebo ustanovení Společenstva prstenu, jež vzniklo právě v jeho Roklince. 

I díky jeho ztvárnění ve filmové trilogii, o které se výtečně postaral Hugo Weaving, patří jeho sošky a figurky k těm oblíbenějším. A vlastně i díky charakteristickým rysům, jenž tento herec má. No a nakonec, máme tu i mladší verzi v seriálu Prsteny moci, která dosti rozděluje fanoušky, a tak může být jeho filmová podoba, zvěčněná ve figurce od Asmus Toys, pro mnohé velmi pěknou připomínkou časů minulých.

Jak se tomuto výrobci figurka zdařila a je s ní Dee spokojen? Na to pojďme podívat v dalším videu z jeho sběratelské ságy. 

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Letošní rok jsou žně pro milovníky Spider-Mana a hráče (kteří nevlastní konzole) v jednom. Zatímco v létě dorazil na PC výtečně zvládnutý port ještě lepší akce Petera Parkera z roku 2018, nyní tu máme neméně povedenou sólovku jeho nového parťáka, jenž dorazil na PS v roce 2020. Takhle... čekáte snad od tohoto portu něco jiného než...

Pochutnejte si na nových kulinářských dobrotách z Azerothu díky knize World of Warcraft: Nové příchutě Azerothu. Věhlasný šéfkuchař a pandaren Nomi vás v pokračování Oficiální kuchařky, vydané v roce 2017, provede rozmanitými zeměmi Azerothu a představí recepty, které se poprvé objevily v rozšířeních této nesmírně populární hry od studia Blizzard.

Avatar nikdy nebude patřit ke špičkám scénáristiky, ba ani herecké výkony nemusí aspirovat rovnou na Oscara. To, co dělá tento svět výjimečným, jsou pevná režisérská vize, prvotřídní uchopení a zachycení atmosféry a vizuální zpracování pocházející z míst za hranicemi naší sluneční soustavy.

Od roku 1995, kdy vyšlo Toy Story, potažmo až od roku 1998, kdy vyšlo A Bug´s Life, se téměř každý rok můžeme těšit na jednu či dvě nové pixarovky. Za celou tu dobu jich vzniklo opravdu dost, nicméně kouzlo Pixaru spočívá i v tom, že se snaží neustále posouvat kupředu jak ve stylu vyprávění, tak i vizuální prezentaci....