Dee's Collector's World - Elrond (Asmus Toys 1/6 scale)

03.11.2022

I tentokrát se v Deeho sérii podíváme do Středozemě, a to na vůbec jednu z nejznámějších postav - Elronda Půlelfa.

Elrond sice nepatří mezi hlavní postavy celé ságy, v historii Tolkienova světa se však účastnil důležitých událostí, jakými byly kupříkladu první i druhé svržení Saurona, nebo ustanovení Společenstva prstenu, jež vzniklo právě v jeho Roklince. 

I díky jeho ztvárnění ve filmové trilogii, o které se výtečně postaral Hugo Weaving, patří jeho sošky a figurky k těm oblíbenějším. A vlastně i díky charakteristickým rysům, jenž tento herec má. No a nakonec, máme tu i mladší verzi v seriálu Prsteny moci, která dosti rozděluje fanoušky, a tak může být jeho filmová podoba, zvěčněná ve figurce od Asmus Toys, pro mnohé velmi pěknou připomínkou časů minulých.

Jak se tomuto výrobci figurka zdařila a je s ní Dee spokojen? Na to pojďme podívat v dalším videu z jeho sběratelské ságy. 

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Od čtvrtých Postradatelných jsem neočekával vůbec nic. Měl jsem zrovna den volna, takže mi kino přišlo vhod, a stejně tak i mozkový relax v podobě nenáročného akčního filmu. A i přesto, že mi bylo jaksi jedno, co uvidím, jsem odcházel ze sálu s pocitem, že ty necelé dvě hodiny šly strávit mnohem zajímavějším způsobem a tak trochu jsem své...

Před rokem se poprvé nad Prahou nesl hlas Zvonu #9801, který symbolicky připomíná 9 801 rekvírovaných zvonů, odvezených v srpnu 1942 z protektorátu do válečných továren v Říši. Tak mohutný zvon byl v Praze naposledy umístěn před téměř pěti sty lety. Zrod Zvonu #9801 podnítila stejnojmenná iniciativa, odlití v nejstarším rakouském zvonařství...