Čtvrtý John Wick se připomíná prvním teaserem!

25.12.2021

Nový Matrix sice kina ani stream nezboří, avšak Keanu Reeves se nemusí o svoji budoucnost bát. Jeho nová akční série totiž vesele pokračuje dál. Pokračování se ale nedočkáme během příštího roku, jak bylo plánováno původně.

Posle reakcí na nový Matrix je jasné, že tentokrát se kultovní počin nepodařil. I u nás velmi brzy najdete reakci naší redakce, ale o tom teď řeč být nemá. 
Keanu totiž mezitím stvořil díky svému nespornému charismatu a úsilí nový kult s názvem John Wick, jehož první tři části měly neuvěřitelný úspěch. Není proto divu, že se dočkáme několika dalších, plus nejspíše v roce 2022 dostaneme spin-off, kde bude ústřední roli hrát hotel Continental a zabývat se zde budeme historií tohoto místa.

Nyní se nás ale tvůrci snaží ubezpečit, že na čtvrtém filmu se již pilně pracuje. Ve velmi krátkém teaseru sice nenajdeme žádné záběry z akce, nebo jakéhokoliv dialogu, jedná se pouze o šikovný oznam data premiéry, která se bohužel odsunula o jeden rok. Avšak i to je myslím dostatečné ubezpečení, že se nic nezměnilo a Keanu určitě už pilně trénuje.

Uchvátila vás tahle série, anebo si myslíte, že na podobné akční serepetičky je už tenhle herec příliš starý?