Call of Duty: Vanguard oficiálně potvrzeno! Podíváme se opět do 2. světové války

17.08.2021

Po mnoha spekulacích a dohadech je to oficiální. Nový díl CoD - v pořadí již 18 - se bude odehrávat za Druhé světové, a to prý v nějaké oblíbené lokaci, jak prozradilo samo Activision Blizzard, které má sérii na starost.

Ještě před tímto potvrzením uniklo pár artworků, před pár hodinami jsme dostali taktéž oficiální teaser trailer:

Důležitá informace, zejména pro milovníky historické přesnosti, je ta, že tady se jí zřejmě nedočkají. Na to jsme si ale už u moderních vojenských her zvykli. 

 Na oficiální odhalení všech detailů, včetně data vydání, se můžeme těšit už ve čtvrtek 19. srpna, čili jakmile budeme mít další informace, okamžitě je přetvoříme v článek. Pokud ale mohu dodat svůj pocit z celého projektu, pak se mi zdá celá akce již poněkud vyčpělá. Do tohoto období už jsme byli vhozeni tolikrát a v tolika hrách, že nechápu, proč je okolo toho pořád takový ,,hype“. Zatím poslední návštěva WW2 proběhla v této sérii v roce 2017 a nemyslím si, že by bylo úplně potřeba tohle období zkoumat znovu. Snad tedy tvůrci přinesou novou a svěží hratelnost. U Activison Blizzard si ale poslední dobou nejsem jist už vůbec ničím. 

Autor článku - Michal Černý